novi Robocop solidan i ništa više..
da pomenem da sam fan orginalnog Robocop-a, ali ovaj film nisam posmatrao kroz prizmu orginala, nego kao zaseban..
akcija - recimo da sam je očekivao mnogo više
vizuelno - top odrađeno i mnogo mi se sviđa
priča - dosta zbrkana i pojedini segmenti traljavo odrađeni, posebno dio kad se Marfi ''okrenuo'' protiv svojih kreatora
u odnosu na orginal i nema puno dodirnih tačaka, primijetih referencu: ''za to bi dao dolar'' (ko je gledao orginal znaće)
svidio mi se masu motor i performans jednog jedinog (nekadašnjeg džedaja)



ukupno 6 od 10 ocjena