I poslije 7 sezona The Big Bang Theory-a, odgledah Star Wars Ep.4 I ono sta znam.. Bolno mi je bilo saznanje da Spock nije u Star Warsovima no Star Trecku.
May the 4th be with u Dr. Tito.![]()
I poslije 7 sezona The Big Bang Theory-a, odgledah Star Wars Ep.4 I ono sta znam.. Bolno mi je bilo saznanje da Spock nije u Star Warsovima no Star Trecku.
May the 4th be with u Dr. Tito.![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks