Kako pada noć, tako pada moral...
Sell the Vatican, Feed the World!
The more things change, the more they stay the same.
Rusenje mitova.
Jos 7 dana.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Kako depresivan daan, a kako kvalitetno diže raspoloženje ova pjesma:
Sono piena d' energia, ma come una gabbia č la casa mia...
Sent from my 9790
ajdee +8
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
Sjećam se kraja jedne ere baš na današnji dan prije 34 godine, one ere koja nam je izgradila sve ono što niko prije nje nije mogao, nije htio...
Bolji od sebe.
Ovako:
:listening_headphone
Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.
The more things change, the more they stay the same.
Mislim da sam vidio NLO. :/
edit: false alarm.
Last edited by Sh0ne; 04-05-14 at 22:56. Reason: ispostavilo se da su to nase rukometasice
vi ste budale ako sumnjate u to da su oni već među nama
There are currently 11 users browsing this thread. (2 members and 9 guests)
Bookmarks