To da....svaka roba ima svoga kupca, moje je licno misljenje (bez namjere da vrijedjam bilo koga) - da se 2500 € moze bolje potrositi.
To da....svaka roba ima svoga kupca, moje je licno misljenje (bez namjere da vrijedjam bilo koga) - da se 2500 € moze bolje potrositi.
post o savršenosti G7 gtd u bijeloj boji i crnim felungama...uplašio me jedan dan u Ivana Vujoševića...
izgledom ili zvukom? ili oboje
f6
Prepa se da toj lami tocak ne opane
Sent from my Lenovo S650 using Tapatalk 2
Renault
Zvuk je da se najezis. Juce u NK sretoh bosansku gtd crvenu. Duplo ljeosa od bijele. I malo je nacepi opet sam se najezio kao pevi put kad sam je cuo
Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4
Cini mi se da je taman slovo J bilo. Blenuo sam u nju ne u tablice.
Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4
Ko je ovdje odusevljen zvukom dizela koji se vrti na 4000?
TAKUMI
Propalo se
A nek sve ide u kua!
TAKUMI
A neste culi vi zvuk? Radi kao nekadasnji VR6 samo nekako cistije
Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4
Cekaj, sad kazes da 2.0 TDI ima zvuk kao nekadasnji VR6 samo nekako cistije?
TAKUMI
Fabia ne kak...i, srece ti.
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Da imam para, drogirao bih se.
Dje sam kakio?
TAKUMI
Dizel poredit sa vr6....
Pa ima fake zvuk, al predobro zvuci....
Sent from my C6903 using Tapatalk
Sto je danas true? Fake, zvuk, fake spulje, fake koza, fake price, fake vozaci... Vozio sam se u X6 3.5I, zvuk kao M, ali iz zvucnika. :/
Ima sound paket, na tu foru nesto....imas klipova po YouTubu pa gledaj
Sent from my C6903 using Tapatalk
Nisam cuo motor od bijesnog "M zvuka". Trosi malo preko 20l kroz grad. 2400e gume.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks