Ja prodjoh 60k km i zamjenih drugi set:-) i vec prosao 5k km :-)
Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk
Ja prodjoh 60k km i zamjenih drugi set:-) i vec prosao 5k km :-)
Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
Samo da javimo Fabiji +1
![]()
A u ****.
TAKUMI
Da ih upotpunimo..
![]()
niujedne mi gace lastike nema
Koliko okvirno kosta r32?
Eo ti ga koliko sam razumio prodaje onaj vlasnik Ateljea na Stari 13 000e . Kao nov, 2008
Last edited by nimfa; 15-04-14 at 03:30.
Il VI r20?
Sent from my C6903 using Tapatalk
bolje onaj s3 sivi na zabjelo uzet![]()
f6
vidjeh jednog plavog V,neki dan bas je dobar.ko nov.:smug:
Plava je dobra ali je zaciganisana sa diodama koje je stavio. Pff
Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4
to jeste:smug:
Pitam za V. Volio bih neku trkalicu uzeti.
Ima GTI da se uzme 8.5 pa na vise, al bih prije r32.
A te diode su Konik Style. Gledam ga svaki dan, jer taj momak ide u teretanu dje i ja. Prelijepo auto, perfektno ocuvano, ali se posrao sa tim diodama.
Bio je jedan r32 na autodiler, nalazi se u Ulcinju.
ako mislis na onaj crni, taj je odavno prodat negdje u pg
edit:
http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/212893
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Last edited by nexus4; 16-04-14 at 10:08.
ja da se pitam i da mogu kupio bih Fabiji sve ovo na gomilu.pa kud puklo da puklo.eto.....![]()
Puklo bi vjeruj mi, aktivirali bi onu temu Eksplozija 00:41...
TAKUMI
Cekam Fabijinu reakciju na sliku.
![]()
Ova se vozi kroz pg
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks