Ne znam odakle ti da je 40 hiljada? Nov u Njemačku nešto preko 22 000.
http://www.autoscout24.de/Details.as...1256&asrc=st|s
Trojka GTI pegla tu dvojicu, da ne pričam što im sedmica čini.
Jebes GTI, imas GT86, a ako hoces pravo nevrijeme onda Zed.
Ne znam odakle ti da je 40 hiljada? Nov u Njemačku nešto preko 22 000.
http://www.autoscout24.de/Details.as...1256&asrc=st|s
Trojka GTI pegla tu dvojicu, da ne pričam što im sedmica čini.
Last edited by Benzin; 26-03-14 at 09:05.
Dacu ti 22k da mi ti dovedes gti-a?
Sent from my Z1
koliko dodje GTI U Rokspeda nov?kad je tdi sedmica 1.6,dsg 22.248e.http://www.roksped.com/vw/files/rs/d...nik%20MY14.pdf
Htio si reci Svicarska? Moj je zivot Svicarska...
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
Jedno je 22 a drugo 30... Ogromna razlika...
Sent from my Z1
Vidjeh na nekog pasata pozadi kao sto je ovome getei njemu pise 2000 hahahah... Inace je 1,9tdi
Sent from my Z1
Eo i mog GETEIJA![]()
![]()
Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…
sta znaci 'LITROVCI' na ovog gola bijelog?
Banujte ovog gore sto sakuplja postove i salje mi fake oglas...
Sent from my Z1
na koliko km se radi veliki servis, u pitanju je pasat b5?
imate li kakve preporuke dje da se uzmu djelovi i dje da se radi servis?
Na vw se to ne radi...on je samo sipaj i vozi:-)
Sa nasim djelovima 60k km
Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
Ako koristis originalne djelove kupljene u Roksped, onda 120-130 000. U Roksped valja uzeti minimum zupcasti, vodenu i natezace zupcastog.
TAKUMI
To sigurno izadje duplo skuplje ako ne i vise. A onda je po meni sigurnije kupit ove djelove u obicne radnje i radit veliki servis svakih 60000km. Tako makar ja radim a kazu da mogu cak i do 80000km da se ne mijenjaju.
Послато са LT22i
17 Al-Isra, 37:
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.
U najboljem slucaju izadje isto.
A u prosjeku ovi Dayco, Conti i slicni idu po kurcu posle 1000-2000 km i onda slijedi rusfaj.
Stavis origigi i ne razmisljas.
TAKUMI
imam nabavku original za vw i audi kaiseve,reno takodje.... svaki je 60 000km pa gore prosao....
mustrerija donijela iz njemacke sve dijelove za servis to sa sve kutijama i pecatima i ovu u roksped rekli ne radimo sa tudjim djelovima i ako su kupljeni u njemackoj kod vw dilera....
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks