Jedu mi se jagode.
Želim jagode!
Jedu mi se jagode.
Želim jagode!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
ima ih na kotorsku pjacu..
Ima ih i u Pg ali one hibridne od kila.![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Jagode... kad se sjetim kakve sam mega jagode jela prosle godine u ovo doba, ne znam kako se nisam i sama genetski modifikovala do sada.
Jede mi se majkina, domaca pita, koja se sad pece u rerni. Strpljiva cu biti.
Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.
Nemoj mi to domace spominjat![]()
Pita od višanja.![]()
The more things change, the more they stay the same.
patim vec mjesecima za---
![]()
ja mjesecima patim za:
Baklavom s višnjama:
i urmašicama:
![]()
Sovrenstvo tvorenija, tainstvene sile boe,
nita ljepe, nit je kada, niti od nje stvorit moe!
Sladoled, Nirvana... Ili neki od karamele. Aoh. Ali nećeš.![]()
Sovrenstvo tvorenija, tainstvene sile boe,
nita ljepe, nit je kada, niti od nje stvorit moe!
Probaj cips sa jafom.![]()
I am so post-rock I shit sad birds.
Ja volim čokoladu i čips ili smoki + čaa hladne koka koleeeeeee!![]()
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
Baklava sa višnjom?
A ne može brate to, nikako. Kolač sa višnjom, jednostavno... ili izmislite neki drugi naziv.
Zna se što je baklava.
Jagnjetina ispod saca.
''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''
Tiramisu.
bilo šta...krepah
pa nije baklava samo sa orasima čoče....glavna karakteristika baklave su kore i preliv, tj šerbet iliti agda a sve ostalo je po mašti volji i znanju kuvara i ima je bukvalno stotine vrsta![]()
turski je specijalitet i pravi se kod Turaka ovako:
[IMG]http://api.ning.com/files/Uz5d4EE-OJ-K4jOcKjTIlZINt*ys0-Y6wcVrN8Wk*vHLPS*kWYprLv83na*j94givNw6IJ8jGKXDxcgM 90q9XAbN-sGGS3iJ/IMG_5620aUrgupbaklava.jpg[/IMG]
Sovrenstvo tvorenija, tainstvene sile boe,
nita ljepe, nit je kada, niti od nje stvorit moe!
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks