Ko je radio tu statistiku, daj nam te zvanicne rezultate da vidimo!?
statistika kaze da su na balkanu najljepse niksicanke i beogradjanke pa reko da ispitamo tu statistiku![]()
paralelopipak digital machine
Nikola 068 588 147
Marko 068 400 525
Ko je radio tu statistiku, daj nam te zvanicne rezultate da vidimo!?
Tu es mon héro!
Ima neko selo u blizini Nk,zive samo 5 zena ...? na slovo K,zaboravih ...
...
Ne,nije ,neshto Kachovici,Kachkovici,tako nekako,samo 5 zena ima tamo,nema mushkaraca !
...
Kačavendino?
ima li tih slika oganj ih izgorio?? :dread:
Najljepse su zene, kazu, u Šavnicku trikotazu.
jel ovo znaci da su niksicanke brdjanke?
Ima li neka slika? :-P
Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2
Treba ovo zaključavat' dok smo na vrijeme
Sta je niko ne kaci slike a? Evo da pocnem ja sa jednom malom iz Kliceva
![]()
One Ring to Rule them all...
Sto bas pocinjes sa djevoojkom iz Kliceva ? Imas sto protiv ZUpe ?
Odrastoh u Klicevu pa reko ae odatle da pocnem![]()
Klicevo nije u ZupU ...
One Ring to Rule them all...
Ene, ene, bogomi cu ja brzija dana put niksica, ostroga mi
Level: Točeno.![]()
The more things change, the more they stay the same.
OT:
![]()
The more things change, the more they stay the same.
O ljepote one!
Last edited by RotfLmaOmGg; 03-04-14 at 19:01.
I am so post-rock I shit sad birds.
Dako ja odem u Tuze lobanjice da otvaram.
Slazem se.
Gasi podforum.
Bijo si poziw koi se neodbija
Ugaseno.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks