Bi li imao srca da banujes Miska?
Bi li imao srca da banujes Miska?
Vi se smijete meni jer sam drugačiji, a ja se smijem vama jer ste svi vi isti
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
Tvoje srce je okovano ledom!
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
Koliko ima fakulteta u NK? Moga si upisat neki pa bi ga zavrsio makar za 8 godina.
I am so post-rock I shit sad birds.
A valjda i mi studenti imamo neka prava na ovom forumu![]()
idioti
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
Podgoričanka je vazda u dilemi treba li prvo da jaše, pa kudi konja ili obratno...
Sell the Vatican, Feed the World!
Moram vam priznati, jedva cekam da vidim djevojku![]()
Tu es mon héro!
Ja bezveze.. Gledam što se čini u Tuzli.
Žao mi je što nisu srećni i zadovoljni ka mi. No moraju na vladu.
Ća je život vengo fantažija!
Miša mu... a?
E sad smo kvit, ti netolerantni, diskriminišući dimljeni štrkljavi Šumadinče koji bereš pamuk podno Garača.
![]()
Last edited by Divlad; 07-02-14 at 19:31.
Lakše mi je da govorim ISTINU, jer mi je svakako važnije da živim u miru sa sobom, nego li sa tobom!
Pocinjem da mrzim svako zensko celjade.
Sent from my GT-I9105P using Tapatalk
" Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da zivi " ^^
Pa pa.
Ide mi se u Texas i na Dirty South da popravljam kamionete, sjedim na tremu sa gospođom mi u krilu, čistim pušku i slušam . I gdje svaki dan nešto živo upucam namrtvo.
Lakše mi je da govorim ISTINU, jer mi je svakako važnije da živim u miru sa sobom, nego li sa tobom!
Pa, pa i ovdje.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
There are currently 11 users browsing this thread. (1 members and 10 guests)
Bookmarks