Ća je život vengo fantažija!
Glavoboljam.
Ubi me pritisak.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
e propalo se kad se članstvo u cnp prodaje "od vrata do vrata"...
nothing comes from violence and nothing ever could
http://www.kolektiv.me/20354/ISPOVIJ...DGORICE--Ucije
Integrisali smo se u svijet, jupi.
''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''
Čekajući najdivniji koncert. <3
Ća je život vengo fantažija!
i lancuni mirišuuuuu
Tu es mon héro!
Koliku majzlu imaš čovječe, svaka čast.
Bijo si poziw koi se neodbija
KO BRE NE ZNA?!!!!
I onda huči, buči arlauči i bacaj drvlje i kamenje, jer ako nešto ne razumiješ onda udri po tome. Ja prije neki dan vidio nekog klinca kako udara Čitanku na sred ulice. A narod ništa, ne reaguje, misle da je Čitanka sama kriva jer ga izaziva slovima koja se drže za ruke.... Nasilje kao takvo.
Tanka je linija između Feketića i Fegetića.
Lakše mi je da govorim ISTINU, jer mi je svakako važnije da živim u miru sa sobom, nego li sa tobom!
Umreću koliko je ovo preslatko
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
ufff, nestani.
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
Muskarce, koji rade SELFIE-je, treba kamenovat. Cimbo je gospodin za neke.
dje ispucat jos 15 postova ?
jos samo 14
Sjutra ispit polažem, a već vidim sebe u junu sa istom mukom..
Kako profi odradiše momka.
banujte ove što imaju ispite tamo do avgusta![]()
There are currently 19 users browsing this thread. (0 members and 19 guests)
Bookmarks