hahaha,hoces li da mi kazes sa cim sam putovao?zanimljivo.cuh svasta al ovo jos ne.da nijesi i sjedio pored mene?i da ne znas i datum kad sam letio?daj Fabia pusti se zivota ti tih prica.....ovo je bio avion sa okruglo 800 putnika,cak su nas i brojali sa 4x 200 ljudi na ukrcaju.i imao je dvije klase,ne tri.(nisam putovao sa tim sa slike,ta je sa neta)





Reply With Quote
Bookmarks