idi lezi pope, ne diza se
:ghost:
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
idi lezi pope, ne diza se
dooobroo juuutrooo, radni naarode crne gore!
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
Pa dobro, jbmu jade, nije lose![]()
Tu es mon héro!
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Oću i ja jednu ovakvu drugaricu![]()
neka je safra u naroD...
nothing comes from violence and nothing ever could
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
Ahahahahahahahaha
Što je ovo danas? Ovaj svijet je skroz poavetao.
1.
Kako prehlada? Hoćemo ići na kafu ove nedelje?
Ja: A evo napokon je prošla, možemo.
Hoćemo li sjutra?
Može, meni odg.
Pa kako ti kažeš, ja ću se potruditi jer ometaju ovi Njemci na poslu
Ja sam mislila da tebi tad odg. Meni svejedno, kaži kad ti odg.
Mogu tada, oni su do oko 5, nema problema poslije.
E dobro, onda ako su oni do 5 mi ćemo poslije, pošto je posao u pitanju to može da se oduži javi mi pola sata prije tačno vrijeme.
Idu sjutra kući, u 14 im je avion, tako da možemo i ranije. Vjerovatno do 13 ćemo raditi, tako da može i ranije oko 14. Budi spremna od 13.
2. Dobila sam čestitku: Srećan dan zagrljaja!
Zar to čestita?!?
Za CdM forum.
Tuzna sam.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
I don't get lucky. I make my own luck.
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
Imam 3 direktora al samo 2 rupe.
Kako si, ljubavi, pa ni glas,
o tebi ne čujem posle nas,
da l' si sama od kad me nemaš?!
Ja imam nekog, a mozda znaš,
živ si koliko se nekom daš,
ovih dana o tebi mislim baš.
Svaki korak k'o od olova,
srce krijem ispod korova,
pola nema ga od kad nema nas.
Rekla si neće život stati,
nekom ćeš srce dati,
nisi lagala,
nisi čekala na ljubav dugo,
ja sam ti nešto drugo,
mene si imala
ti i više niko nikada.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa
![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Ovaj momak u Knez Mihajlovoj svira za svoje novo srce, jer mu je staro uzela jedna djevojka i neće da ga vrati.
Last edited by Lucas; 22-01-14 at 12:56.
There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)
Bookmarks