Mojim novogodišnjim odlukama mjesto je, čini se, samo na papiru. Kako stoje stvari od realizacije nema ništa, jer je ispalo da sam većinu uspio prekršiti već prvog dana.![]()
Mojim novogodišnjim odlukama mjesto je, čini se, samo na papiru. Kako stoje stvari od realizacije nema ništa, jer je ispalo da sam većinu uspio prekršiti već prvog dana.![]()
The more things change, the more they stay the same.
Realizaciju novogodisnjih rezolucija pocinjem za 3 nedelje. Sve pare spiskah na avio karte, hostele i starbaks.
Sent from my GT-I9190 using Tapatalk
I don't get lucky. I make my own luck.
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
I am so post-rock I shit sad birds.
"Naučio sam, da tako kažem, živjeti s mišlju da nikada neću naći mir i sreću. Ali još uvijek ću sve od sebe dati između ta dva trenutka."
Albert Camus (7.11.1913. - 4.1.1960.)
Sve se nešto tripujem da je danas petak..
tresnuo je pi*dom od ledinu :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
Od kad sam stavio svoju sliku na facebook dnevno gubim po 50 prijatelja.
http://i41.tinypic.com/2qsyro1.jpg
Edit:
Oops..! Bilo je namjenjeno za onaj topic đe se smiju nešto.
Last edited by starwalker; 04-01-14 at 22:26.
The more things change, the more they stay the same.
aaaaaie aaa mwanaaaaaaaaaa
I don't get lucky. I make my own luck.
''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''
Toliko je vol'o rujno vino da pije da ništa Šarcu dav'o nije...
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
što bi bilo lijepo da izgubim mobilni do preko$utra...da se ne oduševljavam: 'Da imaš telo k'o bilder bodi, na Lotou sedmicu ubodi, Hristos se rodi!' i sličnim...
Sell the Vatican, Feed the World!
zasto ljudi ne mogu da prihvate istinu, nece da priznaju da ih boli nego jos nalaze hiljadu razloga za opravdanje ne/cinjenja? sto je to lakse zivjeti u nekakvim bajkama koje sluze za opravdanje nego stavit jednom tacku tako je i kraj!
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
Tu es mon héro!
- Nek vi je nazdravlje Badnje veče...
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
I don't get lucky. I make my own luck.
There are currently 21 users browsing this thread. (1 members and 20 guests)
Bookmarks