Ono kad ispit položiš..![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Ono kad ispit položiš..![]()
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
"Tri reči koje sumiraju moj život su Luj Viton, pornići i crkva. To je zato što mnogo gledam porniće, nakon toga idem u crkvu da se molim za oproštaj grehova. Kad idem u crkvu uvek na sebi imam Luj Viton."
Kanye West
Ća je život vengo fantažija!
Znaš li kako ćeš najlakše primetiti da je sirotinja ušla u narod? - govorila je Megi.
Pre svega, po cipelama! Sve drugo se nekako skrpi i sakrije, za sve drugo se čovek nekako snađe... ali cipele!
Cipele kad se ne kupuju, to se vidi...
-Dje ćeš za novu?
-Na Mars..
Ko je Mila Kovač?
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...MfPwwSLWyU344A
Dobro jutro...
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ubiću nekog daaanaaaas!
nothing comes from violence and nothing ever could
Osjećaj kad izađem sa konzilijuma i vidim natrpanu gužvu od 150 starih i bolesnih ljudi koji čekaju red i gladno i zavidno me gledaju, a ja:
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Mila Viki?
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
Aaaand here we go again...
Miki Vila?
Dobio 10ku iz Engleskog i 25e u plusu na rulet!![]()
Love, peace and respect.
There are currently 21 users browsing this thread. (0 members and 21 guests)
Bookmarks