Page 10 of 48 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast
Results 226 to 250 of 1194

Thread: Jeste li gledali film Zeta Confidentional?

  1. #226
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Under the moonlight, this serious moonlight
    Posts
    1,421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    KomeNdija prava, shto bi Zecani rekli
    A lighthouse keeper in the desert sun.

  2. #227
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Reziser BALJVANA od KNINA do BALJABANA, sluga REZIMA na privremenom radu kod OPOZICIJE u odbrani VELJEDRZAVLJA, uz promotera BUDIMIRA DUBAKA bivsheg MINISTRA istoga REZIMA, se BORE za CHOJSKA PRAVA ZECANA da ih TAJNO SNIMAJU, bez SUDSKOG odobrenja.

    STOMAK mi radi kao ringishpiLJ, MUKA od rezima i opozicije, od chojeka i junaka, Bogu zahvalim chetiri puta dnevno, shto ste vi TAMO, a ja OVAMO.

    Iju ve muve, chuate se Domu moj od konjskija, one se vrtu oko repa i bljizu shupka, a dok je muva, shupkova nece falit.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  3. #228
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki
    Ne vidim shto je smijeshno i ovo nisu nikakve teorije no zakon...
    Pa, cijela ova sprdnja je smijesna. Sto, tebi nije?
    Cinjenica je da su onakva snimanja protivzakonita, ali nesumnjivo potvrdjuju da su ovakve stvari prisutne u nasem drustvu (na sta ste se vecina vas pravili blesavi).

    Da se na tako protivzakoniti nacin snimi neko ubistvo, sta? Ne bi imalo ikakvu tezinu na sudu, jer nije snimnjeno po propisima, a? Haha, krvavi ste...

    P.S. Uostalom, to u vezi suda i nije toliko bitno, jer svi znamo da vladin aparat nece i ne zeli nauditi onome ko ga je postavio tu gdje je. Vec je bitno sta narod misli, sta Evropa misli i tako to... 8)

  4. #229
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milovane, bi li ti bio spokojniji da ovo nikad nije objelodanjeno?

  5. #230
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    P.S. Uostalom, to u vezi suda i nije toliko bitno, jer svi znamo da vladin aparat nece i ne zeli nauditi onome ko ga je postavio tu gdje je. Vec je bitno sta narod misli, sta Evropa misli i tako to... 8)
    Slazem se , vrijeme je da je citava Crna Gora vidjela kako radi demokratski rezim
    Ucjene , potplacivanje , nasilje i strah !!! To su temelji na kojima pociva ova nasa po Milu demokratska i pravna drzava.

    Nek nam je bog na pomoci !

  6. #231
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Reziser BALJVANA od KNINA do BALJABANA, sluga REZIMA na privremenom radu kod OPOZICIJE u odbrani VELJEDRZAVLJA, uz promotera BUDIMIRA DUBAKA bivsheg MINISTRA istoga REZIMA, se BORE za CHOJSKA PRAVA ZECANA da ih TAJNO SNIMAJU, bez SUDSKOG odobrenja.

    STOMAK mi radi kao ringishpiLJ, MUKA od rezima i opozicije, od chojeka i junaka, Bogu zahvalim chetiri puta dnevno, shto ste vi TAMO, a ja OVAMO.

    Iju ve muve, chuate se Domu moj od konjskija, one se vrtu oko repa i bljizu shupka, a dok je muva, shupkova nece falit.
    Izgleda Milovane da ce tebe morati Kristina Galjak oci da otvara :-)

  7. #232
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,297
    Thanks Thanks Given 
    2,772
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Da se na tako protivzakoniti nacin snimi neko ubistvo, sta? Ne bi imalo ikakvu tezinu na sudu, jer nije snimnjeno po propisima, a? Haha, krvavi ste...
    Naravno da ne bi.
    She is only here to annoy herself!

  8. #233
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Milovane, bi li ti bio spokojniji da ovo nikad nije objelodanjeno?

    Manje bi POVRACA od rezima i opozicije,
    na sve mi se GADI, sve je to ista BAGRA.

    A SPOKOJSTVA sa VAMA nikad necu dozivjet, dok mi BOG dushu ne PRIHVATI.


    SPOKOJSTVA tamo nikad nije bilo, tamo je najsladja bratska krv, koja se nemilosrdno prolijeva po tom LJUTOME KRSHU, jedino STRAH guzici od TITA i partije, je taj SOJ ljudski NAUCHIO PAMETI,
    DJE JE TRULO, OREZI I DIO ZDRAVOGA TKIVA,
    tako treba sa VAMA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #234
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    149
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry Uhapsen Masan Buskovic!!! Teror se nastavlja!

    Mašan Bušković, u čijoj je kući tajno snimljen razgovor, priveden je u podgoričku policiju. Ispred zgrade Centra bezbednosti u Podgorici, gde je Bušković priveden, nalaze se njegovi rođaci, prijatelji i novinari. Policija se za sada nije oglasila povodom privođenja.

    :mad: :mad: :mad: :mad:

    Postene ljude privode i hapse dok je mafija na slobodi, dok mafija ucjenjuje, plasi, i kupuje ljude... :mad: :mad: :mad:

  10. #235
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    A SPOKOJSTVA sa VAMA nikad necu dozivjet, dok mi BOG dushu ne PRIHVATI.
    То је резултат владавине Мила Ђукановића који влада сејањем неспокојства. Мило није УЈЕДИНИТЕЉ, и због тога се ти Миловане тако осећаш.
    Главу дајем крајину не дајем ...

  11. #236
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magnum357
    Mašan Bušković, u čijoj je kući tajno snimljen razgovor, priveden je u podgoričku policiju. Ispred zgrade Centra bezbednosti u Podgorici, gde je Bušković priveden, nalaze se njegovi rođaci, prijatelji i novinari. Policija se za sada nije oglasila povodom privođenja.

    :mad: :mad: :mad: :mad:

    Postene ljude privode i hapse dok je mafija na slobodi, dok mafija ucjenjuje, plasi, i kupuje ljude... :mad: :mad: :mad:
    Sad nastupa demokratsko ubedjivanje Mashana da se prelomi i prizna, odakle pare za kameru kad struju nije platio.

  12. #237
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    149
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    Quote Originally Posted by manace
    Sad nastupa demokratsko ubedjivanje Mashana da se prelomi i prizna, odakle pare za kameru kad struju nije platio.
    Sad krece udbaski teror nad Masanom Buskovicem sa ciljem da prizna da je sve ovo sto smo vidjeli bilo zezanje i da nista od toga nije istina. U cilju ubjedjivanja koriste se stare dobre "DPS metode" prijetnji da ce on, zena, sinovi mu ostati bez posla, da ce im kuca , koja je eventualno sagradjena bez gradjevinske dozvole biti srusena i slicno :mad: :mad: :mad:

    Stop DPS teroru - Sloboda za crnogorsku sirotinju! :mad: :mad:

  13. #238
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Podgoricki advokat Nikola Martinovic izjavio je danas da tajno snimljeni film koji navodno dokazuje da vladajuce crnogorske stranke kupuju glasove gradjana za nezavisnu Crnu Goru ne moze biti dokaz na sudu.
    Намена овог снимка и није да се некога гони по судовима. Осим оног људског суда. Пред тим судом је сада овај филм.
    Главу дајем крајину не дајем ...

  14. #239
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prosto ne mogu da vjerujem da mediji u Crnoj Gori zanemaruju cinjenicno stanje vidjeno na prikazanom filmu, vec se bave likom i djelom Vasa Mijovica. Da li je moguce da njima nije bitno to sto aktivisti DPS cine krivicno djelo i nagovaraju tj. podmicuju glasaca da na referendumu glasa za suverenu drzavu ili da ne izadje jer im i to ide u prilog? Zar je bitno kako se doslo do snimka, ko ga je napravio, koja sluzba je to odradila???

    Ljudi, vazno je da je u Crnoj Gori na sceni otvoreni kriminal u kome se ne biraju sredstva, a o postovanju zakona da ne govorimo, da se na prevaru dodje do nazavisnosti. Kud cete veci dokaz za ovo sto kazem od prikazanog snimka, a tuziocima to nije dovoljno?! Sta to treba da se uradi pa da neko od njih kaze da ima nepravilnosti. Gospodar tj. DIKTATOR sve institucije drzi u svojim rukama i na njihovo celo dovodi samo krpe od ljudi, tako da mu sve ovo ladno prolazi.

    Zao mi je ove jadnike sto poslusno trce za njim, sto nemaju gradjanske hrabrosti da istini pogledaju u oci i vide ko ih i gdje vodi?
    CAR (Milo) JE GO!

    (napokon neko da primijeti)

  15. #240
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ево слушам радио 202 (преко интернета) и кажу Машан је приведен. Значи да је ухапшен?
    Главу дајем крајину не дајем ...

  16. #241
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Presudice ispravna i postena Crna Gora o ovome 21.5 , znase odavno u cijim rukama su poluge pravosudja , policije.

    Jedva cekam taj divni dan.....
    Docemo organizovano mi iz Diaspore (ne da glasamo) nego da budemo tu uz Crnu Goru kad smo joj najpotrebniji.

    Za krst casni i slobodu zlatnu !
    Last edited by monteboy; 24-03-06 at 13:04.

  17. #242
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Nijesam gleda' film ali sam zato u "vijesti" procita transcript. Sta reci na sve to. Mozda je najbolje: jad, bijeda i provincializam.
    Ako je Crna Gora vecim dijelom poput ona 4 aktera + nevidljiva domacica onda smo stvarno narod koji ne zasluzuje da ima svoju drzavu, vec da bude privjezak balkanske velesile "El Grande Serbie".
    Kompletna predstava pocevsi od glumaca, preko likovanja opozicije do reakcija DPS-a je grozna, i budi u covjeku odvratan osjecaj nepripadnosti ovom prostoru i narodu. Vjerujte mi ljudi prvo sto mi je palo na pamet kada sam procitao prve tri stane vijesti je bilo: "JA NE ZELIM DA ZIVIM U OVAKVOJ ZEMLJI, ZAVISNOJ ILI NEZAVISNOJ". Gadi mi se. Pih
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  18. #243
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    vrijedjanje "ne prdi"
    Last edited by DIDI; 24-03-06 at 17:36.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  19. #244
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    ja nemam prilike iz inozemstva da gledam ovaj film sto li je ovo(fala lijepom Bogu sto sam toga poshtedjena), pa moze li mi neko samo rec jeli ovo fikcija ili je bila skrivena kamera u pitanju...o chemu se radi?

  20. #245
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tungunstan-Tunguzija
    Posts
    1,502
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    E sto mene niko ne ponudi 1500 eura.
    Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.

  21. #246
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    kako ih nasamarise, samo da im se ne vrati kao bumerang, sad treba toga da se paze
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  22. #247
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,297
    Thanks Thanks Given 
    2,772
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    DJE JE TRULO, OREZI I DIO ZDRAVOGA TKIVA,
    tako treba sa VAMA.
    Ima ti smisla ovo, no nas ne bi djaoljega ostalo
    She is only here to annoy herself!

  23. #248
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija
    kako ih nasamarise, samo da im se ne vrati kao bumerang, sad treba toga da se paze
    Van svake pameti je hapshenje onog choveka jer koliko sam uspeo da vidim sem sto je sedeo u svojoj kuci nije napravio nikakav prekrshaj, niti je prisiljavao ikog da izjavi bilo sta, pa sve i da je sam organizovao, montirao kameru i pravio scencki nastup, za pare unionista. Sam cin i namera svih aktera su evidentni.
    Last edited by manace; 24-03-06 at 14:34.

  24. #249
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Van svake pameti je hapshenje onog choveka jer koliko sam uspeo da vidim sem sto je sedeo u svojoj kuci nije napravio nikakav prekrshaj, niti je prisiljavao ikog da izjavi bilo sta, pa sve i da je sam organizovao, montirao kameru i pravio scencki nastup, za pare unionista. Sam cin i namera svih aktera su evidentni.
    ne , vidji ja jesma za NCG, ali ono je stvarno sramo i po mome oni ljudi koji ``zastupaju`` DPS su najvece budale ispale kad su mogli da povjeruju covjeku od kojegem evo dva mjeseca sve novine pisu
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  25. #250
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    over the rainbow...
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by Hombre
    Nesto kao LA Confidentional, samo bolje

    Kako platise covjeku racun za struju od 1500 eura, uz protivuslugu naravno

    Hush, hush
    stvarno brooka.cula sam prije par dana za tu "prodaju licnih" za 1000e,i zao mi je sto ima toliko ljudi koji bi pristali na to... i drago mi je sto je izasao taj film,mada sumnjam da ce stosta promjeniti..
    The taste was sweeter...

Page 10 of 48 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najgluplji film koji ste (skoro) gledali
    By Genocide in forum Film
    Replies: 342
    Last Post: 20-09-21, 11:49
  2. irc.cg.yu biseri
    By Stetni in forum #montecafe
    Replies: 996
    Last Post: 21-02-11, 23:10
  3. the najbolji reziser(i) danasnjice
    By moon safari in forum Film
    Replies: 48
    Last Post: 23-04-08, 12:12
  4. Jeste li gledali Canka?
    By Nemo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 57
    Last Post: 18-10-05, 21:48
  5. 11. Sarajevo Film Festival
    By hakynen in forum Film
    Replies: 2
    Last Post: 05-08-05, 13:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •