Page 298 of 775 FirstFirst ... 198248288294295296297298299300301302308348398 ... LastLast
Results 7,426 to 7,450 of 19363

Thread: stvari koje vas nerviraju

  1. #7426
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Zabjelo
    Posts
    718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    izgleda da nisam jedina koju nervira noc vjestica
    I'm the hero of the story, don't need to be saved.

  2. #7427
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    Kada je to uopšte?
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  3. #7428
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ja sam se sa slave vratio gladan, šta da vam pričam... Ionako je to postalo glavno obilježje slavnjenja slava, najesti se i napiti do stepena u kom ti se krv iz mozga preusmjeri u crijeva i jetru da u vijugama ne ostane ni krvi dovoljno da budeš svjestan koja je slava, ma koje si vjere u krajnjoj liniji. Ne nerviram se zbog toga, ionako je danas sve naopako, što ono reče ona tema. No me ova buka iz komšiluka jedi. Apokaliptična folk muzika, pucnji iz vatrenog oružja, trubljenje sirena. Razmišljam i o najgorem, u popajevskom smislu.

  4. #7429
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Zabjelo
    Posts
    718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Kada je to uopšte?
    veceras
    I'm the hero of the story, don't need to be saved.

  5. #7430
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,915
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,857
    Thanked in
    707 Posts

    Default

    već su goveda uspjela da urnišu nove vozove, zalijepljenim žvakaćim gumama, izgaženim otpacima hrane...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  6. #7431
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzekOfAllTrades View Post
    Ja sam se sa slave vratio gladan, šta da vam pričam... Ionako je to postalo glavno obilježje slavnjenja slava, najesti se i napiti do stepena u kom ti se krv iz mozga preusmjeri u crijeva i jetru da u vijugama ne ostane ni krvi dovoljno da budeš svjestan koja je slava, ma koje si vjere u krajnjoj liniji. Ne nerviram se zbog toga, ionako je danas sve naopako, što ono reče ona tema. No me ova buka iz komšiluka jedi. Apokaliptična folk muzika, pucnji iz vatrenog oružja, trubljenje sirena. Razmišljam i o najgorem, u popajevskom smislu.

    E ja vala nisam,no sam pojela 3 breskvice.Mislih samo jednu pa ajde još jednu kad se ono zapričaju,i onda nešto kasnije rekoh e da pojedem ovu breskvicu pa da idem polako



    "Tiha voda brijeg roni..."

  7. #7432
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Tri breskvice? Toliko sam smazao za vrijeme dok sam cjelivao obraze domaćinima (ko izmisli taj ritual da mi je znati, pa da mu pljunem pod prozor), no sam kasnije posustao.

  8. #7433
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Odličan je to ritual,kako bi drugačije mogao pojest' nešto a da ispadne da se stidiš pa ti još ponude.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  9. #7434
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ma nee, govorim o ljubljenju u obraz između dva mužjaka pri susretima.

  10. #7435
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E to već može da te nervira. )



    "Tiha voda brijeg roni..."

  11. #7436
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    551
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Mene nervira kad mi pukne čarapa tacno na palac,dok sam u patikama, pa onaj osjećaj odvratni nit ti je prst u čarapi nit van, a nikako da ga napraviš!!!!

  12. #7437
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Staneš, izuješ se, i samo zamijeniš mjesto čarapama, desnu čarapu na lijevu nogu, i obrnuto.

  13. #7438
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    551
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Staneš, izuješ se, i samo zamijeniš mjesto čarapama, desnu čarapu na lijevu nogu, i obrnuto.
    Hahahahahaha dobar ali brate znaš ono šetaš po gradu i odjedno osjetiš dje ipak je muka skidat se u sred grada ahahhahahahahahaa

  14. #7439
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.pobjeda.me/2013/11/01/dje...darao-djecaka/

    Ne daj Boze da je npr mog sina (buduceg ) takao, ne bih gledao sa cim ga bijem i kako i koliko.

  15. #7440
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ja bih ga poslao navijačima Lovćena, jer ne odgovaraju za svoje postupke.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  16. #7441
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Oће школство да нам унаприједе са таблетима а нису способни ни да обезбиједе бесплате уџбенике које су обећали.
    Каква смо папазјанија од државе.

  17. #7442
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    presmijesna rtcg.na svaku kisu se prekida program ka` da nas bombarduju.

  18. #7443
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A jos smjesnija Elektrodistribucija i njen raspali sistem. U centru grada sam prakticno i vec punih sat vremena ovaj dio nema struje.

  19. #7444
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad ti bivshi kaze da crche od srece sa novom djevojkom a ti u celibatu

  20. #7445
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparklica View Post
    kad ti bivshi kaze da crche od srece sa novom djevojkom a ti u celibatu
    Ја би му (да сам ти) одма контру ударио (поштар, пекар, власник кладионице).

  21. #7446
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparklica View Post
    kad ti bivshi kaze da crche od srece sa novom djevojkom a ti u celibatu
    Čim ima potrebu da naglasi da je srećan onda i nije baš to tako bajno kako predstvalja, hoću da kažem da je to namjerno rekao. Prava sreća se ne dokazuje drugima, ona se osjeća i to je dovoljno.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  22. #7447
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sinoć, dobra drugarica od moje bivše cure mi se nakačila na FB, i svo vrijeme kaki po svojoj drugarici - mojoj bivšoj. Ja sve ono ''aha, jes', tako je, jes' bgm...''...a ona ne prestaje... Mislim se, ako po njoj ovako kakiš, a nerazdvojne ste, šta li ćeš o meni pričati...

  23. #7448
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,047
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,919
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    preseravanje me nervira. razmazena djeca od 20 i kusur. posebno zenska.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. #7449
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,455
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ја би му (да сам ти) одма контру ударио (поштар, пекар, власник кладионице).
    ...random internet lik...
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  25. #7450
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Miroslav Basovic
    Tik,tak,tik...

Page 298 of 775 FirstFirst ... 198248288294295296297298299300301302308348398 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 01-12-10, 14:55
  2. Replies: 11
    Last Post: 02-11-10, 17:45
  3. Pavel A. Rovinski: Crnom Gorom
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 27-02-10, 15:12
  4. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53
  5. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •