Nivo radijacije?
U vazduhu je.
Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!
Nivo radijacije?
I am so post-rock I shit sad birds.
Mene nervira kad ne mogu nešto završit iako sam sve radio kako treba i pomučio se, e to je muka :P
Zatvaranje ulica zbog maratona... :chargrined:
Kad mi se lastika na carapu raspalu, ofucanu otegne pa mi ona carapa pada a ja je dizem svako malo
Sve je to na psihichkoj bazi ®
prilozi u krunu raspalu, pas mater..*
Ne mogu da vjerujem kakvih ljudi sve ima.
Izašla sa drugom da popričamo, momak koji je bio sa svojim društvom sto do nas, malo po malo pa sluša šta mi pričamo, još i gleda u nas. Toliko mi je neugodno bilo da sam na kraju rekla: Nekome interesantnije slušat' druge no sa svojim društvom pričat'.
Zamislite kakav je bio kad je moj prag tolerancije prešao.
Nista mi ne ide kako treba.
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
...kad se na sred ulice (dje nidje oko tebe nema drveca) upletes u paucinu.
"Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".
Ahahaha...To kad nemaš sreću pa kad prođeš glavom kud niko nije prolazio neko vrijeme ili gdje je pauk tek isplet'o mrežu.. I know the feeling bro
![]()
I respect your wrong opinion.
Lukaj
Nervira me ovo the u nejmu lady marianne. Nekako mi djeluje neestetski i kvari mi opšti dojam o dotičnoj. Biće mi mnogo forumskija ako joj ga odstrani neko od dežurnih CdM hirurga.
Ko je za peticiju?
The more things change, the more they stay the same.
Neodgovorne osobe... Ja jebeno ne mogu da vjerujem!!! Od nervoze se tresem! Uh, poješće me nekakav rak prije vremena, tačno vidim. Eksplodirah!
Taman neodgovorne osobe. Tacno ne mozes da se dogovoris sa ljudima.
Jedno pricaju, drugo misle, trece rade. Plus jos i kasne sa svim tim po 2 ure.
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
Bila je neka tema o tome kako je nastao nik, mislim da sam tamo objasnila zašto ovaj nik, da su me baš ovako zvali i da je bila jedna smiješna situacija vezana za to.
Ali pošto sam ja uvijek raspoložena za saradnju, evo ako skupiš još nekoliko "potpisa" tražim da mi se promjeni u Lady Marianna ili još kraće Lady M![]()
Ma pusto mu sve kad nema manirehahaha
Kako ti je nasta nick?
Ja jedinu Lejdi Marijanu znam iz Robin Huda.![]()
Tako da ovo The ne mijenjaj, jer daje na znacaju i unikatnosti
( aoo kako te izsharmirah sad, a?)
E ima više lady Marianna![]()
http://en.wikipedia.org/wiki/Sandokan
Fine neke djevojke, znaju da proberu kavaljera, eh
Ide ti dobro šarm, samo tako nastavi...![]()
Penalčine koji hoce da izigravaju klasu, gospodu noseci sako KOJI NE ZNAJU KAKO SE ZAKOPCAVA. Zakopcaju oba dugmeta, ili SVA TRI. Kukuuuuuuuuu
I am so post-rock I shit sad birds.
Noc vjestica idioti sa maskama i tikvama.Uzas.
Pitanje - oli đe za Noć vještica? Oću, idem kod druga na slavu da se nabucam pršute!
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks