Vw rcd 200 mp3 original radio vw bora polo golf iv passat sharan
Ako ima neko, javljate...
Legenda,mada je to golf,ne spasava ga ni to
Vw rcd 200 mp3 original radio vw bora polo golf iv passat sharan
Ako ima neko, javljate...
Meni nema VW reklame preko ove Star Wars
Objavljena je cijena za serijski xl1, samo 111.000 eu![]()
![]()
niujedne mi gace lastike nema
0-100 km/h 1.97s
0-200 km/h 5.19s
100-200 km/h 3.22s
GNOJ SA 1000 konja :lolblue:
Imaju oni i drugog VW-a sa 1000 KS.
TAKUMI
Gnojf+:
![]()
![]()
![]()
![]()
TAKUMI
Dobar
Sent from my TELEFON using TETRAPAK
Drugi stopovi, farovi i felne
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Pozdrav za sve,meni bi trebala informacija dje da povedem golfa 4 tdi na pregled u podgoricu jer je u pitanju kupovina pa da mi to neko dobar vidi i na komp prikljuci,fala.
Kod Makija.
TAKUMI
tunning na passata 6 - 1.9, 105 KS - ko radi najbolje, preporuke - da li to raditi i sl.
If at first you don't succeed, skydiving is not for you.
ako mislis na cip, mislim da ti radi brzi_pas...
ako ces da se poseres u motor, slobodno radi![]()
chip chip
obrazlozi to sto si rekao![]()
If at first you don't succeed, skydiving is not for you.
http://safe-chip.com/da-li-chip-tuni...ti-motoru.html
Jedino se isplati kvalitetan chip odradit, ali to jedino u Njemacku ili tako nedje, a cijena je 800+... tako da se ne isplati u sustini
Oli to da reces da nije stetan? Kuku.
Zavisi i od nacina voznje.
Pa u pravu ste, sto bi fabrikala tako pravila to, oni veze nemaju, nego dodje neka budala i izmijeni mapu i bolje napravi od fabrike.. my ass
Forumasima i auta trose manje od fabricki deklarisanog.
A sto se tice cipovanja, neko ga cipuje da kad pretice, kad ga stisne da ima sto da povuce i normalno vozi. A neko ga cipuje da mu je stalno gas u patos pa nije ni cudo sto ce da crkne.. Crko bii i bez chipa.
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks