Što ne smiješ? Koji sajt je u pitanju?
Poslato sa Huawei pomocu Tapatalk
Jos dva dana do ispita a masu imam da ucim, tako ti je kad odlazes...
I'm the hero of the story, don't need to be saved.
neshto mislim... jesam li ja jedina kojoj se bljucka od get lucky pEsmice? PSI, luv ya man!
"ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"
posebnost je za prosjechneuzhivacu u jednostavnosti, ipak. kvalitet nizhih stalezha
![]()
"ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"
Vjetar u noci kao ti i jaaaa
stranac u prolazu
![]()
Gdje ?
Krechim.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Uh...
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Floating through time
Posted via Tapatalk
The more things change, the more they stay the same.
Sell the Vatican, Feed the World!
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
There are currently 19 users browsing this thread. (0 members and 19 guests)
Bookmarks