jutro je pametnije od noci ,zavisi kako koje .
Rad za 70% vise i duze i ima li zivota poslije avgusta?
Ili cu tim silnim parama kupiti Krajslera kojim ce me odvesti na Savinu odakle cu posmatrati jesen u mom kraju.
jutro je pametnije od noci ,zavisi kako koje .
Nije do mene bez tebe
Pješke polako..
kao idiot..sat vremena buljim u nebo i ništa od spektakla..iskrivih vrat, iskolačih oči, prepadoh komšinicu...
Sell the Vatican, Feed the World!
Ah...![]()
Moze li se kako premotati vrijeme do Decembra...?
A ja bih do januara, tada mi ističe 1 od 3 kredita za stan, a najveći je skoro kao ostala 2
Poslato sa Huawei pomocu Tapatalk
Pa to sam i ja mislio, tu kraj Decembra, pocetak Januara...
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa!!!!
:mad: :mad: :mad:
nothing comes from violence and nothing ever could
I am so post-rock I shit sad birds.
" Ko te kara,nek ti piše pjesme! "
Pa strazari ostaju sami, nocni ljudi :P :*
Tu es mon héro!
raspuuust!
:loyal:
nothing comes from violence and nothing ever could
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Baš nešto razmišljam kako je lijep osjećaj kad mi je kusur tačan. Ne zbog novca nego što te ne prave idiotom, a u CG i po 10 centi nekad ne vraću nego se prave blesavi.
There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)
Bookmarks