e pa ne znam....nama ne treba nikakvih ratova niti prirodnih nepogoda...mi imamo saobraćaj i uspješno nam desetkuje mlado stanovništvo...čija je krivica ne znam...ne bih policiju za sve krivila. Kad ih ima "što su tu, mene od njemačke do crne gore niko niej zaustavio niti sam ih vidio iđe" a kad ih nema "đe su, što ih nema"...ne znam, tuga za ovom đecom nesrećnom