Page 83 of 991 FirstFirst ... 337379808182838485868793133183583 ... LastLast
Results 2,051 to 2,075 of 24762

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #2051
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Archi,kolko si puta krenuo da pretices i da ovaj ispred tebe u manju i full gas da ga ne mozes pretec a auto nailazi?Znas kolko mi se to puta dnevno desava?e ovako bar oci izvadi na retrovizore,ako dje vidis kamion da je nekom u branik,znaj da sam ja.A ko ne zasluzi i ko vozi normalno naravno da to ne bih uradio

  2. #2052
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Zbog takvih treba imati kameru, i onda ga ispratiti dok ne stane, i slomit ga, posliej ako te tuzi, imas dokaz i tako to.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  3. #2053
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Zbog takvih treba imati kameru, i onda ga ispratiti dok ne stane, i slomit ga, posliej ako te tuzi, imas dokaz i tako to.
    Da znas da sam razmisljao da je kupim,al nesto mi se ne daju tolke pare

  4. #2054
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,353
    Thanks Thanks Given 
    1,176
    Thanks Thanks Received 
    250
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Ne moras kupovati neku profi, i ove od 30-ak eura snimaju u hd rezoluciji.

  5. #2055
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ja cu uskoro nabaviti neke od oko 50e za prodaju, al ce bit vrhunske, HD i neke ostale zajebancije .. Korisna investicija 100%
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  6. #2056
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Korisna ljudi vjerujte mi covjek i radi sebe, da se ne dokazujem sjutra ne daj boze, ko je prosao kroz crveno ili sto...
    f6

  7. #2057
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    794
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

  8. #2058
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Tuga. Dva mlada života odoše u nepovrat.
    Ne znam kojim motorom su išli i gdje je bilo ali moram konstatovat da ulicom 4 Jula naveče je redovna pojava da jedna ista grupica motorista se trka od Zete ka gradu i obratno. To kako pojedini jure i što rade je za nevjerovat. Policije nikad na tu relaciju.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #2059
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,281
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ovo je užas kako se gine na puteve, ko da je ratno stanje Prije par dana ono dijete ubi autobus, sad njih dvoje po 19 godina... Tuga

  10. #2060
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Tuga. Dva mlada života odoše u nepovrat.
    Ne znam kojim motorom su išli i gdje je bilo ali moram konstatovat da ulicom 4 Jula naveče je redovna pojava da jedna ista grupica motorista se trka od Zete ka gradu i obratno. To kako pojedini jure i što rade je za nevjerovat. Policije nikad na tu relaciju.

    Samo bih potvrdio ovu pricu, brzine koje su tu razvijaju su nevjerovatne....

  11. #2061
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Tuga. Dva mlada života odoše u nepovrat.
    Ne znam kojim motorom su išli i gdje je bilo ali moram konstatovat da ulicom 4 Jula naveče je redovna pojava da jedna ista grupica motorista se trka od Zete ka gradu i obratno. To kako pojedini jure i što rade je za nevjerovat. Policije nikad na tu relaciju.
    I znas sto ce sad da bude? 5dana akcija da se nosi kaciga i jedan lezeci na zabjelo.
    f6

  12. #2062
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E ovo je tuga.
    Drotovi su tada bili negdje u grad i maltretirali ljude za 0,51 o/oo.
    TAKUMI

  13. #2063
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Tuga. Dva mlada života odoše u nepovrat.
    Ne znam kojim motorom su išli i gdje je bilo ali moram konstatovat da ulicom 4 Jula naveče je redovna pojava da jedna ista grupica motorista se trka od Zete ka gradu i obratno. To kako pojedini jure i što rade je za nevjerovat. Policije nikad na tu relaciju.
    Ovo je skoro prekoputa tvoje zgrade. Na slici vidis u pozadini Panonku i raskrsnicu. Tuga

    Sinoc sam legla oko 23h, u bloku 9, tako su jurcali da je to nehumano Sve su male ulicice sa raskrsnicama, ali oni su divljali ir izikovali tudje zivote. Stalno je tako u Vlada Cetkovica i sve ove zgrade, Kroling, Shajo i Cijevna.
    Ja sam prije neki dan pisala o ovom problemu upravi policije i naravno, nijesu me uopste udostojili odgovor na mail. Pih

  14. #2064
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,732
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    432
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Tuga. Dva mlada života odoše u nepovrat.
    Ne znam kojim motorom su išli i gdje je bilo ali moram konstatovat da ulicom 4 Jula naveče je redovna pojava da jedna ista grupica motorista se trka od Zete ka gradu i obratno. To kako pojedini jure i što rade je za nevjerovat. Policije nikad na tu relaciju.

    Ako pričamo o istoj ulici ja ih često gledam prije europetrol pumpice redovno dvojica na motorima. Čak su juče oko 18h bili na toj poziciji...Kralja Nikole od trgovinske put ljetopisa pa to je Monza uveče...

  15. #2065
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Policija nije nista kriva, taj koji hoce da brzo vozi, ne moze ga nista sprijecit...

  16. #2066
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Policija treba da stiti ne njih nego neduzne gradjane od takvih sto divljaju.

  17. #2067
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,197
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    642
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Policija ne radi u službi građana, i to je surova realnost... Da li će se jednog dana što promijeniti ne znam, trenutno su samo jedan od kanala krpljenja budžeta...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  18. #2068
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    171
    Thanks Thanks Received 
    147
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Ma boli policiju briga za sve. Desilo mi se prije par dana, odem sa porodicom na Zabljak i od Jasenovog polja prema tunelu zamalo se ne sudarim sa autom koje je vozilo dijete ne vise od 10 godina i to puno djece. znaci pricam o otvorenom magistralnom putu, Subaru neki raspali sav izudaran bez farova, stopova...

    I zovnem policiju da prijavim, samo zbog te djece, reko prosuce se nedje, i ovaj mi ljubazno kaze sad ce poslati patrolu iz Savnika. ja nastavljam prema Savniku, i pogodite - patrola naravno u hladu stoji, zaustavlja, smara ljude i na pamet im ne pada da vide onu djecinu...

  19. #2069
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Tuga. Dva mlada života odoše u nepovrat.
    Ne znam kojim motorom su išli i gdje je bilo ali moram konstatovat da ulicom 4 Jula naveče je redovna pojava da jedna ista grupica motorista se trka od Zete ka gradu i obratno. To kako pojedini jure i što rade je za nevjerovat. Policije nikad na tu relaciju.
    Koliko sam ja vidio sa slike u pitanju je Honda Pheaton (za neupućene radi se o skuteru od 150 kubika) tako da je pitanje brzine u ovom slučaju ... Prije bi se trebalo postaviti pitanje kacige, ako su je imali, da li je pravilno stavljena (zakopčana).

  20. #2070
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    e pa ne znam....nama ne treba nikakvih ratova niti prirodnih nepogoda...mi imamo saobraćaj i uspješno nam desetkuje mlado stanovništvo...čija je krivica ne znam...ne bih policiju za sve krivila. Kad ih ima "što su tu, mene od njemačke do crne gore niko niej zaustavio niti sam ih vidio iđe" a kad ih nema "đe su, što ih nema"...ne znam, tuga za ovom đecom nesrećnom
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #2071
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto je kriva policija? Svako kuje svoju sudbinu... Pa ti vidji oli rizikovat i vozit 200(takve ne treba zalit), ili kao normalan covjek vozit...

  22. #2072
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,460
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    Policija treba da je prisutnija i vidljivija na ulicama, a ne da ka šišnjari zadnji čuče iza nekog kontejnera i fataju na prepad što se nisi vezao ili propustio pješaka. I to samo da ispune dnevnu kvotu, i onda ih zabolje dupe. Pih.

  23. #2073
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Druze ti brines za samog sebe i svoj zivot, ne treba policajac to da radi, i njegovim pojavljivanjem pored puta da te 'nacera' da usporis

  24. #2074
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,407
    Thanks Thanks Given 
    63
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Femaman View Post
    Druze ti brines za samog sebe i svoj zivot, ne treba policajac to da radi, i njegovim pojavljivanjem pored puta da te 'nacera' da usporis
    A kako ne razumijes sta oce da kaze? Svi ti nadobudni tatini sinovi oce da se dokazu pred Kirovickom i drugom kompanijom i stisnu malo auto/motor i bude sta bude. A da policija stoji nedje, vidna da bude, druga bi se pjesma pjevala. Ovako ker cuci nedje i kad vidi mene/tebe bez svijetla, pojasa i tako tih sranja pljas 50/60€ i to je to. A kad nedje proleti 200 pored njega on samo osmotri za njim. I cao

    Sent from my TELEFON using TETRAPAK

  25. #2075
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Koliko sam ja vidio sa slike u pitanju je Honda Pheaton (za neupućene radi se o skuteru od 150 kubika) tako da je pitanje brzine u ovom slučaju ... Prije bi se trebalo postaviti pitanje kacige, ako su je imali, da li je pravilno stavljena (zakopčana).
    neravan put u kombinaciji sa malim tockovima skutera nikako nije dobra kombinacija...a sa tih 150 se gine isto kao i sa hiljadarke...u sto smo se uvjerili vise puta
    She is only here to annoy herself!

Page 83 of 991 FirstFirst ... 337379808182838485868793133183583 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •