
Originally Posted by
Fabia_Elegance!
Ja se pazim dvije stvari sad: kad vidim kamion iz suprotnog smjera i kolonu iza njega, uvijek usporim jer imam osjecaj da ce neki idiot da krene u preticanje kamiona/kolone, i kad vozimo u koloni i onda dodje isprekidana, kad je pass boom, uvijek usporim, napravim dobar gap izmedju mene i automobila ispred mene i gledam bolesnike kako rizikuju svoj i zivot ostalih ucesnika u saobracaju.
A i ovi sto voze i branik su mi ljaksasi teski.
Znaci, ko god vozi u branik ovome ispred je seljak teski.

Originally Posted by
John Cena
E ovo je ziva istina,posebno na primorje,do sad sam ludio od toga al evo nekih nedelju dana sam nasao nacin kako da ih nerviram.Fino se zalijepi za zadnji branik,1m najvise iza njegai konstantno tako,pa cima na kocnicu ali bezuspjesno....Gamad mrzna... ili oce da skrenu pa naglo ukoce bez ikakve signalizacije i onda se samo skripa cuje...
.......
17 Al-Isra, 37:
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.
Bookmarks