Page 82 of 991 FirstFirst ... 327278798081828384858692132182582 ... LastLast
Results 2,026 to 2,050 of 24760

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #2026
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,647
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,861
    Thanked in
    2,812 Posts

    Default

    Sinoć sam naišao na kolonu kod mosta na Sitnicu. Debili koji pretiču kolonu da bi što prije prošli a pri tome vide da je kolona kilometarska bi mi ostali bez vozačke godinu dana. I da se obavezno ispita kod psihijatra je li sve u redu sa njim/njom.
    Sabraćajac koji je od Venkora preusmjeravao sve kamione, autobuse i automobile je trebao da razmisli da možda baš ulica koja ide kroz Gornju Goricu kao ni Berska nijesu standardne širine nego jedno auto ide komotno, a dva moraju dobro u stranu da se pomjere da bi prošli.
    Pa drugi put eto malo samo neka obrati pažnju da ne izaziva kolaps bez potrebe no zaustavi autobuse i kamione i samo mala auta da prolaze tim uskim ulicama.

    Inače udes kroz Gornju i Donju Goricu su neminovnost iz više razloga. Dosta ljudi se prilično umorno vraće sa mora i koncetracije im je slabija a refleksi usporeni. Uz samu magistralu su lubenice, pipuni i paradjz, kao i razni marketi i kreteni od vozača stanu sa pola auta na putu a pola van puta i otvaraju vrata u šir eto samo da nešto kupe.
    Pretrčavanje ulice je redovna pijava pa su i ovakve scene na žalost surova realnost.
    Last edited by hercules; 29-07-13 at 14:01.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #2027
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    794
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Sinoć sam naišao na kolonu kod mosta na Sitnicu. Debili koji preiču kolonu da bi što prije prošli a pri tome vide da je kolona kilometarska bi mi ostali bez vozačke godinu dana. I da se obavezno ispita kod psihijatra je li sve u redu sa njim/njom.
    Sabraćajac koji je od Venkora preusmjeravao sve kamione, autobuse i automobile je trebao da razmisli da možda baš ulica koja ide kroz Gornju Goricu kao ni Berska nijesu standardne širine nego jedno auto ide komotno, a dva moraju dobro u stranu da se pomjere da bi prošli.
    Pa drugi put eto malo samo neka obrati pažnju da ne izaziva kolaps bez potrebe no zaustavi autobuse i kamione i samo mala auta da prolaze tim uskim ulicama.

    Inače udes kroz Gornju i Donju Goricu su neminovnost iz više razloga. Dosta ljudi se prilično umorno vraće sa mora i koncetracije im je slabija a refleksi usporeni. Uz samu magistralu su lubenice, pipuni i paradjzi, kao i razni marketi i kreteni od vozača stanu sa pola auta na putu a pola van puta i otvaraju vrata u šir eto samo da nešto kupe.
    Pretrčavanje ulice je redovna pijava pa su i ovakve scene na žalost surova realnost.
    Prosto nevjerovatno , "gaze" jedni preko drugih da bi pretekli 5, 6 automobila, a inace parave novi kolaps. Sinoc sam i ja bio u toj koloni, istina malo naprijed, negdje na pola one pravine kroz donju goricu, i po ko zna koji put se uvjerio koja smo stoka od naroda. Zna se da je neka muka cim je onolika kolona, ali niko od njih ne obraca paznju na to , nego preticu kolonu i sa lijeve i sa desne strane, stoka, uvijek se pojedinci prave pametniji od vecine. Steta sto nije stojao tamo jedan saobracajac, ispunio bi mjesecni target oduzetih vozackih dozvola za onih sat vremena.

  3. #2028
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,903
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,311
    Thanked in
    623 Posts

    Default

    ziva istina i ja sam svjedok, i ajde da covjek nekako razumije preticanje lijevom stranom (i ako se prave pametni a mi u kolonu smo svi budale sto cekamo) ali ono preticanje po desnoj strani po onom makadamu e ono mi nije jasno ...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  4. #2029
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Neizivljena stoka, kraj price.
    TAKUMI

  5. #2030
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    ja znam da to radim samo ako je udes, i kad je saobraćaj u prekidu jer mi se ne ceka po 2-3 sata na uvidjaj pa dok vatrogasci operu ulicu itd...
    nego opicim lijevom stranom, pitam nekoga gore sto su medju prve koliko cekaju i kad je bio udes ako ima polcije za koliko ce pustit saobracaj i to je to.
    Ako ce brzo vratim se rikvercom i cekam ili se vratim odakle sam dosa.

  6. #2031
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  7. #2032
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  8. #2033
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bolje bi bilo da nije stao.
    TAKUMI

  9. #2034
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,353
    Thanks Thanks Given 
    1,176
    Thanks Thanks Received 
    250
    Thanked in
    123 Posts

    Default



    Kako su se ova stara kola prevrtala a i niko nije pojas imao/vezao

  10. #2035
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    I ja se vraćah u Nedjelku veće iz Bara za PG. 8 sati uveče, kolona ispred mene nepregledna, svi vozimo oko 70 km/h. Kolona iza mene nepregledna,,,
    Iz suprtone trake idu svako malo neka auta... I onda kreće trkanje... pretiče se po 5-6 auta, pa ona kočnice pa uleći između dva auta. Pa opet i opet i opet...

    Ne vidim i jedan normalni razlog za ovo, naročit jer ima prkeo 50 auta ispred tebe i šta misliš dokle ćeš stiči. Pošto smo zakočili u Zetu svi, mislim da su sa takvim ponašanjem u onoj koloni dobili oko 3 minut do Podgorice, a to što su iznervirali 20 ljudi i doveli u opasnost 50 ljudi to njih ne uznemirava.

    I najbitnije ne mogu reći da smo stoka od naroda ako od 60 vozila, 3 vozila ovo rade...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #2036
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja se pazim dvije stvari sad: kad vidim kamion iz suprotnog smjera i kolonu iza njega, uvijek usporim jer imam osjecaj da ce neki idiot da krene u preticanje kamiona/kolone, i kad vozimo u koloni i onda dodje isprekidana, kad je pass boom, uvijek usporim, napravim dobar gap izmedju mene i automobila ispred mene i gledam bolesnike kako rizikuju svoj i zivot ostalih ucesnika u saobracaju.

    A i ovi sto voze i branik su mi ljaksasi teski.
    Znaci, ko god vozi u branik ovome ispred je seljak teski.
    TAKUMI

  12. #2037
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A što da radim, zavjetrina je čudo, naročito 270 kad vozim uz Brajiće.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  13. #2038
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,099
    Thanks Thanks Given 
    639
    Thanks Thanks Received 
    654
    Thanked in
    408 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ja se pazim dvije stvari sad: kad vidim kamion iz suprotnog smjera i kolonu iza njega, uvijek usporim jer imam osjecaj da ce neki idiot da krene u preticanje kamiona/kolone, i kad vozimo u koloni i onda dodje isprekidana, kad je pass boom, uvijek usporim, napravim dobar gap izmedju mene i automobila ispred mene i gledam bolesnike kako rizikuju svoj i zivot ostalih ucesnika u saobracaju.

    A i ovi sto voze i branik su mi ljaksasi teski.
    Znaci, ko god vozi u branik ovome ispred je seljak teski.
    Neznam sta to ljudima znaci,ili pretici ili drzi rastojanje.A jos mi je jace kad neko nekoga pretekne i onda gusli ispred njega.

  14. #2039
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    ili kad neko izleti ispred tebe na raskrsnicu kao da mu se zuri i onda vozi 30, golf dvojka i mercedes 190 medju prvima
    She is only here to annoy herself!

  15. #2040
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ali najjaci su mi duje, truje, Zastave, Lade i slicne kanturime - ogranicenje 80, oni voze 50, blizas, dajes zmigu i krenes da preticez, a oni gas do daske.
    TAKUMI

  16. #2041
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,359
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #2042
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja npr. najviše mrzim kad vozim moju Imprezu i skrećem desno i onda me razjareni momčić sa golfom obiđe čisto da ga vidim prije no skrenem. I obavezno mrki pogled.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  18. #2043
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Ja npr. najviše mrzim kad vozim moju Imprezu i skrećem desno i onda me razjareni momčić sa golfom obiđe čisto da ga vidim prije no skrenem. I obavezno mrki pogled.
    Ali bez mrkog pogleda se ne moze.
    Posebno ako primjeti da si ga par puta u retrovizor pogledao.
    Onda krenu u preticanje I u tako poznati stav, glava malo pognuta, usnice napola napucene, jedna obrva malo gore I onaj bad guy look.
    I gleda u tebe nije bitno oce li mu nalecet ko iz suprotne strane.
    Mora da ostavi utisak.

    Izvinjavam se za off, ali sam morao da izdusim...

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2
    This time next year we'll be millionaires

  19. #2044
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,036
    Thanks Thanks Given 
    4,954
    Thanks Thanks Received 
    8,909
    Thanked in
    4,301 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. #2045
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ja se pazim dvije stvari sad: kad vidim kamion iz suprotnog smjera i kolonu iza njega, uvijek usporim jer imam osjecaj da ce neki idiot da krene u preticanje kamiona/kolone, i kad vozimo u koloni i onda dodje isprekidana, kad je pass boom, uvijek usporim, napravim dobar gap izmedju mene i automobila ispred mene i gledam bolesnike kako rizikuju svoj i zivot ostalih ucesnika u saobracaju.

    A i ovi sto voze i branik su mi ljaksasi teski.
    Znaci, ko god vozi u branik ovome ispred je seljak teski.
    Ja drzim gas u patos, i krecem se blize lijevoj ivici, ako dodje do crasha-a da ne bude overlap nego full frontal.

  21. #2046
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ovaj sa Lexusom kreten.
    TAKUMI

  22. #2047
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,197
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    642
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ali najjaci su mi duje, truje, Zastave, Lade i slicne kanturime - ogranicenje 80, oni voze 50, blizas, dajes zmigu i krenes da preticez, a oni gas do daske.
    Takođe zanimljiv fenomen je da ista ova auta, koja idu 40, i stvore kilometarsku kolonu iza sebe, čim izađu na tri trake voze 80 bez problema, tako da ih samo nekoliko jačih auta uspije preteći... I onda nakon tri trake opet 40, i laganica...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  23. #2048
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cudo... Cim dodje isprekidana oni gas...

  24. #2049
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Takođe zanimljiv fenomen je da ista ova auta, koja idu 40, i stvore kilometarsku kolonu iza sebe, čim izađu na tri trake voze 80 bez problema, tako da ih samo nekoliko jačih auta uspije preteći... I onda nakon tri trake opet 40, i laganica...
    E ovo je ziva istina,posebno na primorje,do sad sam ludio od toga al evo nekih nedelju dana sam nasao nacin kako da ih nerviram.Fino se zalijepi za zadnji branik,1m najvise iza njegai konstantno tako,pa cima na kocnicu ali bezuspjesno....Gamad mrzna... ili oce da skrenu pa naglo ukoce bez ikakve signalizacije i onda se samo skripa cuje...

  25. #2050
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ja se pazim dvije stvari sad: kad vidim kamion iz suprotnog smjera i kolonu iza njega, uvijek usporim jer imam osjecaj da ce neki idiot da krene u preticanje kamiona/kolone, i kad vozimo u koloni i onda dodje isprekidana, kad je pass boom, uvijek usporim, napravim dobar gap izmedju mene i automobila ispred mene i gledam bolesnike kako rizikuju svoj i zivot ostalih ucesnika u saobracaju.

    A i ovi sto voze i branik su mi ljaksasi teski.
    Znaci, ko god vozi u branik ovome ispred je seljak teski.
    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    E ovo je ziva istina,posebno na primorje,do sad sam ludio od toga al evo nekih nedelju dana sam nasao nacin kako da ih nerviram.Fino se zalijepi za zadnji branik,1m najvise iza njegai konstantno tako,pa cima na kocnicu ali bezuspjesno....Gamad mrzna... ili oce da skrenu pa naglo ukoce bez ikakve signalizacije i onda se samo skripa cuje...
    .......
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

Page 82 of 991 FirstFirst ... 327278798081828384858692132182582 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •