Come on you target for faraway laughter,
come on you stranger, you legend, you martyr, and shine!
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Come on you target for faraway laughter,
come on you stranger, you legend, you martyr, and shine!
boginja:triumphant:
Mrzim kad me probude na poslu.
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
Prijeko potreban san.
Ubi me drugarica da joj nađem pjesmu koja ide nešto ovako "it feels like ... feeeeels like a ..."ženski mekani glas
zna li ko ?
EDIT: Našao
Last edited by mneonly; 26-06-13 at 16:25.
Love, peace and respect.
Tufaaahiije
Zloba sama ispije najveci deo svoga otrova. (Seneka)
sta obuci...
nothing comes from violence and nothing ever could
isti problem imam svaki dan![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
nothing comes from violence and nothing ever could
Da mi je otići za ovaj Beograd više, da pobjegnem malo odavde![]()
oli to u vojnu školu?
nothing comes from violence and nothing ever could
Ne no kod sestre malo da odem, a vojna me neće gledat![]()
Studira li ti sestra gore?
Tu es mon héro!
Završila je odavno, i sad živi tamo sa porodicom.
There are currently 23 users browsing this thread. (0 members and 23 guests)
Bookmarks