Na isti nacin skidam filtere za ulje.
TAKUMI
Prokuva pokrivi glave probije dihtung i pomijesa vodu u ulje i izbacace bijeli gusti dim. Popravka za ovaj auto u tom slucaju 300-500e dok se glava izravna i cuda. A termostat je 30e sem ako nije elektronsko sa kucistem u tom slucaju je oko 50-60e..
Javi se meni jedan dan da ti to porucim iz njemacke po normalnoj cijeni bas kod mica sto vozi s6.
Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2
Ma njemu je blokirao u otvorenom polozaju, onda su posledice druge.
TAKUMI
pa to je ipak bolja varijanta kao sto je kod mene bilo kad smo uzeli e46. jer nisu htjeli da ga mjenjaju jer termos kosta 100esvakako neka ga zamjeni jer vozi poluhladan motor, veca potrosnja i performanse nisu prave.. Marko ja i vili smo ti strucnjaci za zamjenu termostata i rashladne
samo spremi koje pivo ili dvije dobre plavuse i mi cemo ti to srediti
![]()
kljuc za skidanje filtera![]()
http://tyreplus.rs/panelautogp/Uploa...s/00222027.jpg
http://www.pohrani.com/f/z/Go/1Xp6Zh...nje-filter.jpg
mada mora da ovaj cep nije bio zakljucan jer sve i da je koristio ovaj kljuc i da je zakljucan malo sjutra bi ga ovako lako odsarafio![]()
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Sad ocekujte povecanje cijene goriva od 01.07.
Evo i meni 1,9 potrošnja kad ga baš galim na otvoreno, 136 KS 2.0 Diesel.
![]()
Stevo, ovo je trenutna, ne racunamo to.
Hocemo prosjecnu.
TAKUMI
Ok biće i prosječna![]()
A ja mislio gorivo pojeftinilo a vi deklamujete o potrosnji![]()
---Chelsea Fc---
vi kao da ce te generalnu da radite a ne termostat usrani da mijenjate,to zna i moja baba promijenit...
jeli sipao ko plin na onu pumpu kod autobuske? kakvo je gorivo tamo?
Najskuplje gorivo u evropi,do kad vise
Sacekaj ponedjeljak jos 1-2% zbog rankovog pdv
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Trebalo je podici na 8 i 20. Ako me razumete
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Ne priznajem povecanje goriva dok benzin ne bude 2,09e,sve ispod toga je voda
Negoovaj nas narod ne konta zasto su poskupljenja,cim poskupi gorivo znaci da je gorivo kvalitetnije i predjes vise kilometara,a ako pane cijena znaci da je los kvalitet,znaci dodje ti na isto kad saberes i oduzmes.
Nas narod nikad nije nista ukapirao.
Sent from my blackass iPhone 5
using Tapatalk
TAKUMI
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks