Page 68 of 991 FirstFirst ... 185864656667686970717278118168568 ... LastLast
Results 1,676 to 1,700 of 24767

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #1676
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Na linku gore koji sma postavila, tekst iz Vijesti, vidi se Filip Rolovic u automobilu prije nego je izvucen. Rekla bih da je to on jer tek sijeku auto. Primljen je sa prelomom butne kosti, juce mu se stanje pogorsalo i pao je u komu. Da li je moguce da je neko napravio propust i nije detaljno ispitao povrede?


    Zasto nije moguce? Ja znam dosta ovakvih slucajeva, sve zbog propusta i nemara doktora/sestrica.
    TAKUMI

  2. #1677
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Na linku gore koji sma postavila, tekst iz Vijesti, vidi se Filip Rolovic u automobilu prije nego je izvucen. Rekla bih da je to on jer tek sijeku auto. Primljen je sa prelomom butne kosti, juce mu se stanje pogorsalo i pao je u komu. Da li je moguce da je neko napravio propust i nije detaljno ispitao povrede?
    nije niko vjerovatno tutnuo 100e doktoru ili glavnoj sestri i to ti je to...

  3. #1678
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,975
    Thanks Thanks Given 
    852
    Thanks Thanks Received 
    634
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Na linku gore koji sma postavila, tekst iz Vijesti, vidi se Filip Rolovic u automobilu prije nego je izvucen. Rekla bih da je to on jer tek sijeku auto. Primljen je sa prelomom butne kosti, juce mu se stanje pogorsalo i pao je u komu. Da li je moguce da je neko napravio propust i nije detaljno ispitao povrede?
    Najezim se kad procitam ovako nesto.
    Zbog iste povrede moj brat je bio primoran da " trazi" pomoc od nasih doktora...
    Nadam se da ce ovaj momak imati vise srece od njega.

  4. #1679
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    1000 zivota:




    I opet nista.
    Pare koje trose nasi ministri na gorivo, kurve, vecere, odjecu, ljetovanja i putovanja bi bile knap da se napravi ovaj put.
    TAKUMI

  5. #1680
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    1000 zivota:




    I opet nista.
    Pare koje trose nasi ministri na gorivo, kurve, vecere, odjecu, ljetovanja i putovanja bi bile knap da se napravi ovaj put.
    Dok je ova Vlast nikad se to nece rijesit,ali NIKAD

  6. #1681
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    1000 zivota:




    I opet nista.
    Pare koje trose nasi ministri na gorivo, kurve, vecere, odjecu, ljetovanja i putovanja bi bile knap da se napravi ovaj put.
    a ne da bi se ovaj moga napravit no svi komplet u crnu goru shto su i to formula 1 da se vozi na njima...

  7. #1682
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogledajte animaciju rumunskih medija koja prikazuje kako se desila nesreća:
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=3gdCs5RrN4k

  8. #1683
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Oni ovdje pokazuju da je autobus preticao?Odakle sad ta verzija?

  9. #1684
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    Da, to i ja pomislih kad vidjeh snimak. U pocetku kad sam cuo da je onaj nas djecak povrijedjen, palo mi je na pamet da on nije istrcao a da je kukali vozac krenuo da ga izbjegne.


    Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  10. #1685
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,251
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Možda je i preticao, jer su vjerovatno napravili tu animaciju po nekakvim informacijama koje su dobili.

  11. #1686
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,733
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Kad ce neko od zvanicnika imadnuti muda da kaze da ovi novi asfaltni slojevi koji se stavljaju palidrvceta ne vrijede. I ti asfaltni slojevi se stavljaju od oko 2008-e pa na ovamo. Svako malo kombinacija hladnog i mokrog ili toplog i mokrog na tom asfaltu sa bilo kojim novim gumama sisas kao po ledu. I da dostina treba da odgovara, od glave do repa za to sto su putevi krapez a na svaku registraciju i lit goriva se pare uzimaju za odrzavanje puteva.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  12. #1687
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Kad ce neko od zvanicnika imadnuti muda da kaze da ovi novi asfaltni slojevi koji se stavljaju palidrvceta ne vrijede. I ti asfaltni slojevi se stavljaju od oko 2008-e pa na ovamo. Svako malo kombinacija hladnog i mokrog ili toplog i mokrog na tom asfaltu sa bilo kojim novim gumama sisas kao po ledu. I da dostina treba da odgovara, od glave do repa za to sto su putevi krapez a na svaku registraciju i lit goriva se pare uzimaju za odrzavanje puteva.
    Ocigledno se nisi naspao,nasi putevi su savrseni,ti kukas za putevima a djeca u afriku nemaju vode da piju...

  13. #1688
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    Dok je ova Vlast nikad se to nece rijesit,ali NIKAD
    Jes vlast je kriv sto je ovaj vozio neprilagodjenom brzinom. Ova krivina je inace dobro poznata svakom vozacu koji je tuda prosao makar 2x kao vrlo opasna i da se mora prilagoditi brzina prije same krivine! Sigurno je isao oko 80 onom nizbrdicom i posle kasno poceo da koci sto je proizvelo da pici pravo dolje.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  14. #1689
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Jes vlast je kriv sto je ovaj vozio neprilagodjenom brzinom. Ova krivina je inace dobro poznata svakom vozacu koji je tuda prosao makar 2x kao vrlo opasna i da se mora prilagoditi brzina prije same krivine! Sigurno je isao oko 80 onom nizbrdicom i posle kasno poceo da koci sto je proizvelo da pici pravo dolje.
    Postoji li ikakav znak pred tu krivinu? NE,i ko je tu kriv?ja ili ti ili neko ciji je to posao?

  15. #1690
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Srećam se jedne slike, ka danas da je bilo na isti taj most.

    Kamion s prikolicom probio ogradu i visi sa mosta. Kamion visi nad rijekom, a prikolica stoji na most i drži ga. Valjda bila puna cigli ili čega već.
    Ima i 15 godina možda od tad.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  16. #1691
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Archi e bas nevjerujem da si napisao da nekome iz madjarske mora da bude poznata ova krivina... Sigurno su tamo komentari ,, ada znas onu krivinu izmedju kolasina i podgorice poznatu,,
    f6

  17. #1692
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Srećam se jedne slike, ka danas da je bilo na isti taj most.

    Kamion s prikolicom probio ogradu i visi sa mosta. Kamion visi nad rijekom, a prikolica stoji na most i drži ga. Valjda bila puna cigli ili čega već.
    Ima i 15 godina možda od tad.
    Da da,i cekala se dizalica 8 sati jer je bio neki praznik,ne mogu se sjetit sad.Uglavnom vezan je kamion spanerima da ne bi pao dok dodje elevator,a covjek je za pola sata skroz osijedio...

  18. #1693
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Jes vlast je kriv sto je ovaj vozio neprilagodjenom brzinom. Ova krivina je inace dobro poznata svakom vozacu koji je tuda prosao makar 2x kao vrlo opasna i da se mora prilagoditi brzina prije same krivine! Sigurno je isao oko 80 onom nizbrdicom i posle kasno poceo da koci sto je proizvelo da pici pravo dolje.
    A nasim putarima ne bih dao da mi trotoar naprave, na svaki most je takav prelaz da auto skače ka jarac....

  19. #1694
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,970
    Thanks Thanks Given 
    288
    Thanks Thanks Received 
    183
    Thanked in
    119 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Na linku gore koji sma postavila, tekst iz Vijesti, vidi se Filip Rolovic u automobilu prije nego je izvucen. Rekla bih da je to on jer tek sijeku auto. Primljen je sa prelomom butne kosti, juce mu se stanje pogorsalo i pao je u komu. Da li je moguce da je neko napravio propust i nije detaljno ispitao povrede?
    A ja bih rekao da nije, učio je odjeljenje do mene. Generacija.

  20. #1695
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    A nasim putarima ne bih dao da mi trotoar naprave, na svaki most je takav prelaz da auto skače ka jarac....
    Kakva su ona dva mostica iznad budve skroz traku promijenim


    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    Da da,i cekala se dizalica 8 sati jer je bio neki praznik,ne mogu se sjetit sad.Uglavnom vezan je kamion spanerima da ne bi pao dok dodje elevator,a covjek je za pola sata skroz osijedio...
    Za ovo sam cuo, tj pricao mi je drug koji je buo tu da je covjek izasao sijed. Nisam mu vjerovao
    f6

  21. #1696
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Za ovo sam cuo, tj pricao mi je drug koji je buo tu da je covjek izasao sijed. Nisam mu vjerovao

    What??????
    TAKUMI

  22. #1697
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,975
    Thanks Thanks Given 
    852
    Thanks Thanks Received 
    634
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Srećam se jedne slike, ka danas da je bilo na isti taj most.

    Kamion s prikolicom probio ogradu i visi sa mosta. Kamion visi nad rijekom, a prikolica stoji na most i drži ga. Valjda bila puna cigli ili čega već.
    Ima i 15 godina možda od tad.
    mislim da se ovo o cemu ti pises desilo na jedna drugi most, na sami ulaz u platije gledajuci iz pravca Kolasina.
    sjecam se i ja odlicno situacije, cak pozudano znam da je taj nesrecni vozac zbog toga sto nije mogao da gleda dolje u provaliju stavio cebe da sofersajbnu.
    most na kom se to desilo se zove Pjenavac.

  23. #1698
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Archi e bas nevjerujem da si napisao da nekome iz madjarske mora da bude poznata ova krivina... Sigurno su tamo komentari ,, ada znas onu krivinu izmedju kolasina i podgorice poznatu,,
    Sprdas li se ti? Pa nece da salju vozaca kojem je prvi put da vozi tu destinaciju. I na vijesti su cak rekli da su vozacima dobro poznate ove rute.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  24. #1699
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    What??????
    To sto cujes..
    Ima i slucaj onoga ronioca sto je iz Pivskog jezera sijed izronio. Ko zna sta je taj vidio.
    Slazem se.

  25. #1700
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nikad cuo za to. Najezih se.
    TAKUMI

Page 68 of 991 FirstFirst ... 185864656667686970717278118168568 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •