Juče sam se vozio sa EKV-om po gradu u njegovu Alfu 159, čipovana 180 KS, 1.9 JTDm, potrošnja na bordu 4,9 litara a nije je štedio dok je vozio.
Juče sam se vozio sa EKV-om po gradu u njegovu Alfu 159, čipovana 180 KS, 1.9 JTDm, potrošnja na bordu 4,9 litara a nije je štedio dok je vozio.
Na koju foru? O.o
Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta
Ma palinjaju. Ekaveu trosi 10 kroz grad.
TAKUMI
Zašto je čudno? Ako benzinci troše 5,5 litara gradske zašto ne bi dizeli manje?
koji to benzinac trosi 5.5 gracke? yaris 1.3 MOZDA.
A evo svaki dan se pročitaju ti komentari, pogledaj unazad.
Meni polo 1.9 SDI 65 konja troši 1,5 litar kroz grad, na otvoreno 0,4 litra ;pp
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
^ dobro, to je vec realna potrosnja za 1.9 sdi
Zadnji put sam natočio rezervoar na božić, prije deset dana mi se uplaila lampica za rezervu i evo jos ga rolam..
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
Zar ne rece ti meni juce da ti se rezerva upalila za Vaskrs?
Pa vaskrs je bio prije 10 dana budalo ;p
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
drug kupio hyundaja I10 1.1 benzinac, prosao do sad sa njim 30.000km, potrosnja 9.3 grad.
u servisu su rekli da je to normalna potrosnja,
kolega vozi polo 2008 1.4 benzinac, kaze 10L lagano kroz grad trosi.![]()
kad ne umiju da voze
nothing comes from violence and nothing ever could
ti ces ih naucit! sto vozis?![]()
ne no ćeš ti! i ja vozim! ne $edi mi na parking!
nothing comes from violence and nothing ever could
ksaksaksaksaksaksakssaks
hahahahahahahahahaahahah :lolblue:
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
Ja sam imao pola 1.4 benzinca, 97 godište. Taj motor je nerealno malo trošio a za tu kubikažu je ekstra vukao. Tako da mi je potrošnja za kubikažu motora 1,1 nerealno visoka 10 litara. Svašta.
A ko ne vjeruje da EKV-u troši 4,9 po gradu neka bači koju paru za opkladu
A Yaris ako troši 7 litara i to je puno.
Last edited by Director; 20-06-13 at 13:11.
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks