Kad god. Mora se radit oko branika malo, prevelik je.
Kad god. Mora se radit oko branika malo, prevelik je.
TAKUMI
Koliko je branik od eresa?
TAKUMI
Koji auto je u pitanju?
850$+shipping ,brand new
310 eura do Beograda? Od danas ću te zvat "Brodarevo" jer do Brodareva ti ode rezervoar supe.![]()
vidim, dobro se zivi ovdje![]()
the World's leading dance event
Sensation
Odakle bi stigao?
TAKUMI
Svabenzi,jedino sam tamo nasao za te pare,u ameriku mlogo skuplje...
To bi trebalo da bude origigi a?
TAKUMI
To ti ne valja jer nece pogodit nijansu. Tebi boja nije nova.
TAKUMI
Elem da se vratimo na topic.
Sipah plin u DG za 65 centi, i mogu reći da sma oduševljen.
Čisto da znate dai mate preporuku.
Ne, ne.
TAKUMI
zna li ko je li gorivo na cmc pumpu pored delte inino? jer danas prolazih onuda i vidim citava pumpa izlijepljena naljepnicama ina?
lako cemo..
Dje je najkvalitetni benzin za sipat u pg?
po meni koji stalno vozim na plin, ubjedljivo najbolji plin je na montenegropetrol pumpu na zabjelo... mada koliko mi kazu i gorivo je vrhunsko.
a po meni, plin je najgori na ekopetrol pumpe smece obicno, nagrdi ti motor.....
Samo ti...
U mome srcu si...
Jedna jedina, nepobjediva -
Zvezdo ljubavi!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks