niksicani mafijasi.
Ahahahah veli sofro ulazi Milos kalezic zvani tajson,aahahaha sto je ovo
Pa ko ima veću ruku Dejo i Ranko? Piju li što?
I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White
Ja sam čuo da su Dejo i Ranjo obarali ruke i Dejo je dobio, pa je Ranjo pozivao Fapovce da ulete, da bi redom svi sa Dejom obarali ruke dok ga neko ne dobije.
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
Dejo ide u teretanu, a Ranko ima pravu snagu, od rada.
Bijo si poziw koi se neodbija
Jaci je Dejo a plus ima brata koji radiu vojsku.
Ima i par kvalitetnih Fapovaca, ja mislim da bi ga savladali na kraju. Tako da budemo svi u dobitku - Budućnost kup, a Čelik jači od Deja.
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
A Sutjeska gleda sa strane, osvaja titulu i umire od smijeha.
Slazem se.
Sjutra jedini pravi Crnogorski derbi... Sutjeska - Budućnost.
Očekuju se pune tribine, urađen je dobar marketing, vlada veliko interesovanje za sjutrašnji meč. Kako od navijača i vjernih pratilaca Sutjeske, tako i od onih koji proteklih godina nisu bili kadri da dođu na stadion.
Sve u svemu, pun krcat stadion će biti, prvi put. Protiv Čelika je bio ispunjen, ali ne do kraja..
Nikšić živi za sjutrašnji dan, bukvalno. Atmosfera podsjeća na stare dobre dane, kada su ođe dolazili Zvjezda, Dinamo, Hajduk...
Neću da malerišem, ne želim ništa da pričam, ali u sebi se nadam da će se sjutra slaviti prva Titula od osamostaljenja.
Veliki meč, za slavu, za grad, za Sutjesku!![]()
Не'рно болсесни!
Po 3 Boda u sred Niksica!i to 2 razlike :P
Mornar - Čelik danas. Za goli život.
ima li na tv toga spektakla u Niskic
Sono troppo sexy per lavorare.
ПРАВДА ЗА ВЛАДА!
nema, umjesto toga je na prvi "svoja i sik" a na drugi odbojka muska reprezentacija koju niko ziv nece gledat
AJMO CRNA GORO !!!
Zasto bi iko prenosio utakmicu koja moze da odluci o sampionu ? I vi mnogo trazite.
Jos sat vremena. Pripremamo se za cestitke
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
ZEZATE se da nema prenosa ?!
Tim treba da proslavi titulu danas i nema prenosa? Bože pomozi nam.
Ima li na radio zna li ko?
Hahahahahahah. Na radio vazda ima.. Hahahaha kakva scena. Preko radia pratimo proslavu titule..ZA KOGA SE IGRA OVA LIGA ?! Ovo je dno.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks