View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 83 of 104 FirstFirst ... 337379808182838485868793 ... LastLast
Results 2,051 to 2,075 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #2051
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    9,553
    Thanks Thanks Given 
    2,369
    Thanks Thanks Received 
    494
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    A bakljada po Agovicu?

  2. #2052
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Znaci, Ranko strikes again...Jbg, moraju se malo Podgoricani doves' u red, mnogo su se opustili sa ovim srbovanjem, a i mnogo ih je sudija pogurao.
    Last edited by Sandor Kolar; 23-05-13 at 08:09.

  3. #2053
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoricko-dijete View Post
    Malo ste presrali sa pricom kakva nam je liga. To i dijete od 3 godine zna da je nikakva ali mene boli k**** kad nemam bolje da gledam treba li ka vecina forumasa(cast izuzecima) da gledam Milan Junajted real itd. i da se tripujem da sam neki navijac a gradove i navijace istih sam vidio na slike samo? Sto se tice utakmice komicno eto toliko.
    To ti je ona logika: sladje je gov.no pojesti u Podgorici nego sladoled u, recimo, Milanu, a Podgoricki?
    Deserve's got nothing to do with it.

  4. #2054
    Join Date
    May 2013
    Posts
    139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoricko-dijete View Post
    Malo ste presrali sa pricom kakva nam je liga. To i dijete od 3 godine zna da je nikakva ali mene boli k**** kad nemam bolje da gledam treba li ka vecina forumasa(cast izuzecima) da gledam Milan Junajted real itd. i da se tripujem da sam neki navijac a gradove i navijace istih sam vidio na slike samo? Sto se tice utakmice komicno eto toliko.
    све што тражи иоле нормалан човјек да би почео да гледа 1. црногорску лигу и иде на утакмице је ДА БУДЕ РЕГУЛАРНА
    не тражи нико Месија, Роналда, ван Персија, Балотелија, Дијега Милита или чак Милоша Јојића

    док год се овако брутално намјештају утакмице (примјер Ловћена) јер је неко неђе дигао милион евра под каматом, па му гори под ногама, стадиони ће бити празни
    Last edited by Görlitz; 23-05-13 at 14:45.

  5. #2055
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Juventus je izbacen u drugu ligu zbog namjestanja a eto velika italijanska liga pa nikome ne smeta,nego svi gledaju a smeta nasa liga.

  6. #2056
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,975
    Thanks Thanks Given 
    852
    Thanks Thanks Received 
    634
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    ako ista pozitivno moze da se izvuce iz ove sezone i komplet desavanj tokom cijele godine (kulminacija sinoc) je to da gore od ovog ne moze. tu ne mislim samo na igru i desavanja po terenima nego i na tribinama.potpisujem da nema gore lige (tu mislim i na trece-cetvrte lige u zemljama okruzenja) od ove nase mrcne lige.
    dakle, svi se mozemo radovat narednoj sezoni jer ce sigurno bit bolja nego ova.
    daleko najaci su mi ovi sto se kunu u buducnost a ljubav joj pokazuju na jedan vrlo brutalan nacin...
    makao bih im sve one stolice sa sjevera pa nek sjede na beton.

  7. #2057
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    neka nam je srecna ova titula. konacno i taj kup dodje. sad je sve namjesteno kad Buducnost osvoji. nastavite da lajete, pehar je posa. pa - pa!

  8. #2058
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,741
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    makao bih im sve one stolice sa sjevera pa nek sjede na beton.
    nemoj tako, preladiće se, na što će sjeđet ako im makneš stolice? pošto navijači na sjever cijelu utakmicu presjede i piju čaj
    imala je oci boje vejna, boje vejna boje runija

  9. #2059
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,975
    Thanks Thanks Given 
    852
    Thanks Thanks Received 
    634
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Copywrite View Post
    nemoj tako, preladiće se, na što će sjeđet ako im makneš stolice? pošto navijači na sjever cijelu utakmicu presjede i piju čaj
    u pravu si, moja greska...
    neka im onda stolica...makar dok nekom glavu ne pocijepaju sa istim.

  10. #2060
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/sramota-galerija-129887

    Eto na slikama se vide par glavonja iz loze,a na snimku RTCG se jasno vidi kako vlasnik Celika i njegovi bidoni stoje na platformu pokazuju srednji prst i Ranja poziva navijace Celika da udju u teren.Siguran sam da treba Varvare kaznit strpat u zatvor a ove sto divljaju po lozi samaraju Buda Miranovica prijete Deju nece niko kaznit.Zivjela fudbalska mafija!

    A gle cuda i lomili su stolice u lozu hahah pokusavam da zamislim jednog Galjanija koji lomi stolice u lozu San Sira i gadje se sa navijacim.

    ''Nekoliko trenutaka ranije, Radulovićevi drugovi, valjda funkcioneri Čelika, jer su sjedjeli oko njega, u necivilzovanom hiru polomili su stolice u svečanoj loži i gađali se sa domaćom publikom (letjeli su čak i kišobrani).''

  11. #2061
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,274
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Da nije bilo onih scena sa tribina, klasična dosada.
    Ali onaj autogol Čelika pri samom kraju meča ( šteta što je bio ofsajd ), axa xa xa xaxaxaxxaxa.
    Realno nije trebao da svira ofsajd jer je bas bio pasivni, odnosno napadac Buducnosti nije isao na loptu. Kakav bi ono bio gol za kraj

  12. #2062
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  13. #2063
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Serhi View Post
    Vjeruj mi da jesu oni kvazi novinari,supci


    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    Podgorica Podgoricanima!

  14. #2064
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    A kakav autogol, komedijaaa, steta sto ga ponisti A kako su uspjeli kisobrane da unesu, oce li mi ko to rec?

  15. #2065
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Realno ako pogledamo da nam ovakvi vode klubove,ne moze nam ni liga bolja bit... Navijaci da ne mogu da ispostuju himnu Crne Gore(a finale kupa te drzave),o cemu dalje treba da pricamo?

  16. #2066
    Join Date
    May 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    A kakav autogol, komedijaaa, steta sto ga ponisti A kako su uspjeli kisobrane da unesu, oce li mi ko to rec?
    U patiku.
    To su oni na razvlačenje.

  17. #2067
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni niko do sad nije zabranjivao kisobran da ulazim niti sam ga krio
    AJMO CRNA GORO !!!

  18. #2068
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,441
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoricko-dijete View Post
    Malo ste presrali sa pricom kakva nam je liga. To i dijete od 3 godine zna da je nikakva ali mene boli k**** kad nemam bolje da gledam treba li ka vecina forumasa(cast izuzecima) da gledam Milan Junajted real itd. i da se tripujem da sam neki navijac a gradove i navijace istih sam vidio na slike samo? Sto se tice utakmice komicno eto toliko.
    Da bi neko bio fudbalski navijac prvo treba da voli fudbal, a kako ovo sto imamo u CG nije fudbal onda se ne bavim navijanjem. Volio bih da je drugacije jer ne volis ti Buducnost vise od nas koji ne pratimo nasu ligu, ali ovo ne ispunjava minimume fudbala , da ne ulazim u pricu o regularnosti jer FKB u tome najmamje ucestvuje.
    Mugosa dr Miomir takodje odbija mnoge od stadiona.
    Necu da gledam ligu dje igrac trci 4-5 km po utakmici jer to je na nivou amaterskog fudbala, zalim. Necu sigurno.
    Necu da gledam utakmicu dje me gazi fljamurtari sa igracem od 40god i forama sa malog fudbala.
    A varvarima svaka cast na istrajnosti i podrsci jednom od najgorih klubova u evropi. Najgorem prvaku, sigurno.

  19. #2069
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Bivsi prvak *
    :*
    Slazem se.

  20. #2070
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Komisija za takmičenje Fudbalskog saveza Crne Gore, na sjednici održanoj 23.05.2013. godine u Podgorici, donijela je sljedeće odluke:

    - da se utakmica 31. kola Telekom 1.CFL FK "Budućnost"-FK "Lovćen" registruje službenim rezultatom 3:0 Pff u korist FK "Lovćen";

    http://fscg.co.me/201305233038/Vijes...-23052013.html

  21. #2071
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ocekivano, jos vjerovatno sad disciplinska komisija treba da odluci da narednih 4,5 meceva buducnost igra pred praznim tribinama i to je to
    AJMO CRNA GORO !!!

  22. #2072
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,652
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Zbog kiše i drugih neplaniranih obaveza ne odoh na utakmicu, sad već 4ta godina. Kad viđeh ove scene onda i bolje što ne odoh:




    Što reče amnesiac ako ovo gore, slike od prije par dana (subote) i slike sa utakmice reprezentacije protiv Engleske i tuče navijača nijesu signalna lampica, onda je teško očekivat da će iko više od ljubitelja fudbača doć na stadion.
    Pogledajte ovu djecu. Imaće traume za života zbog ovih stvari.
    Navijači - Država 1 : 0 za sad.

    Da li je država toliko nemoćna da riješi ovaj problem? Je li toliko teško prepisat zakon iz Engleske?
    Upad na teren 5 godina zatvora i doživotna zabrana ulaska na stadion uz obavezno javljanje u policijsku stanicu, oduzimanje pasoša kad klub i reprezentacija gostuju. I sve ostale odredbe...
    Prave "navijači" atmosferu prave, ali se mogu civilizovat i bit kao popice vrlo lako i navijat. Ovako će bit sve samo ne navijači.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #2073
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    To je ta ekipa funkcionera gospoda nema sto pravi fudbalski radnici.

  24. #2074
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    I ovaj sto je radio ovaj prilog na tv Vijesti je novinar? Prima pare za to?
    Sram ga bilo.
    Slazem se.

  25. #2075
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja vecu gomilu gluposti odavno ne cuh. Gledajuci na tv-u ni najmanje mi se nije ucinilo da je bilo netrpeljivosti jer su jedni iz NK a drugi iz PG.
    Napao Deja jer je Podgoricanin, napali Dabanovica jer je Podgoricanin. Navijaci FKB napali upravu Celika da bi pokazali da ne mogu Niksicani da se tako ponasaju u njihovom gradu.
    U redu da neko razvije ovu teoriju zavjere u svojoj glavi, ali da televizija stane javno iza toga je, blago receno, SRAMNO !

    Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

Page 83 of 104 FirstFirst ... 337379808182838485868793 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •