70 na bonus, na ostale 74
Koja je cijena plina zna li se?
Dje je najjeftiniji?
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
70 na bonus, na ostale 74
20l plina = 280km,motor 1.6 bas sam se nameracio i juce izmerih. Sipao na Eko petrol stanici kod Kolasina.
Послато са ALCATEL ONE TOUCH 997 користећи Тапаток 2
Narucivanje i dostava stvari iz Srbije : http://goo.gl/wn4Ix
Ja juce sa 10l stigoh do Beograda.
hahaha i 2 prsuta u gepek
koliko je sad biodizel na vuk?
ocekujem pojeftinjenje benzina jer vidim dolar opet raste..![]()
Sad ce o5 da poskupe,pocinje ljeto
opel kadett e 1.3 bizin 75ks 15e - 200km otvorena voznja sve.Stim da je vecina voznje bilo penjanje. Prosijek 5,5l. Zadovoljan.
1,3 benzin ne moze da potrosi 5.5 vecinu penjanja, nego na te kadete kilometraza laze ubija
She is only here to annoy herself!
Kako ne moze? Moze i 10.
TAKUMI
Sa kojim autom?
TAKUMI
Bravo 1.6. Godiste jun 2002. Plin Landi.
Narucivanje i dostava stvari iz Srbije : http://goo.gl/wn4Ix
Plin 70 na euro petrol
Sent from my Sensation using Tapatalk 2
Renault
Ja tamo cesto sipam, zasto tako mislis? Sve je to isto *****.
Sent from my Sensation using Tapatalk 2
Renault
Nabavna cijena je pala toliko nisko da sad pumpadjije zaradjuju i do 20 centi/litar.
TAKUMI
There are currently 4 users browsing this thread. (1 members and 3 guests)
Bookmarks