Kakav go dade Rudar aooooo ni da je Mesi cojek kako prodje AHAHAHAHAAHHAHA
lovcen iznenadio celik. a mate se *****
Kakav go dade Rudar aooooo ni da je Mesi cojek kako prodje AHAHAHAHAAHHAHA
Daće im Rudar 3 danas
Bijo si poziw koi se neodbija
Nije im tesko kakva je ova odbrana.
Ao kakva lobotomija od strane komentatora.
Sjajan potez, a momak iz okreta ka kosijerom, u rudnik je lopta otišla.
Bijo si poziw koi se neodbija
Lijepe poruke sa tribina.![]()
Prc, 1-1 niotkuda.
Bijo si poziw koi se neodbija
I evo gola na zalost izrevoltirane i vatrene pljevaljske publike.Kakav prenos svaka psovka se cuje svaki komentar kakva milina hahaha
To ti je namjerno, da imaš osjećaj da si na stadion.![]()
Bijo si poziw koi se neodbija
Hahaha jebo ti konj majku AHAHAHAHAHAHA umrijeh
Bijo si poziw koi se neodbija
Pazi ga jebo ti konj majku AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAAHAHAHAA H
Kakav go ahahahahahha
ni luk jeo ni luk mirisao
Bijo si poziw koi se neodbija
AHAHAHAAHH kakav centarsut!
A ugasite prenos ne zajebavajte se.
Bijo si poziw koi se neodbija
Ja ne vjerujem koliko psovki kako smo ljut narod a posebno kreativne.
Muzika na poluvrijeme
Što je sa terenom u Pljevlja, ko je pošmrka linije?
Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!
Kakva muzika hahahahaha prejako.
I sad miks Igranka i Ibarska na drugi hahahahahahahaha, kakvi pacijenti.
Bijo si poziw koi se neodbija
Bravo za Stefana Mugošu.
Kako su se ovi naši izbirikali sa slobodnjacima. Juče Šćepanović i Marković, danas Mugoša, plus Karadžić u prečku.
Bijo si poziw koi se neodbija
3:3
Kakve dvije nesrećne odbrane
Bijo si poziw koi se neodbija
Sa drugom ekipom uzesmo tri boda,steta sto kiksasmo sa mogrenom ili grbljem inace bi ovo bila paklena zavrsnica sezoneMugosa nastavlja seriju...
Ali komentator: 'ako pobijedi, prici ce na 7 bodova od Sutjeske, i opet se zakuvava prvenstvo. Ali Buducnost ima tezi raspored do kraja.'
Dakle zakuvava se na 7 razlike protiv ekipe koja je skoro sve vrijeme bila prva.
Dalje, sto se rasporeda tice: i jedni i drugi imaju da igraju sa Celikom, Lovcenom, medjusobni susret, Sutjeska sa Rudarom, a Buducnost sa Mornarom. Da, tezi raspored.
Najpametnija stvar rtcg u poslednje vrijeme je sto nisu prenosili ligu. Nisu morali ni danas, da se ne trose toliko na ovu krizu.
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
Stadion kraj bistrice konaČno dobija reflektore!
Не'рно болсесни!
Sad kad bih ti rekao da je to 100% sigurno, slagao bih te. Jer znaš i sam da se kod ovih naših bogalja vazda nešto vrti u krug, mulja...
Velike su mogućnosti, ali ko zna ...
Не'рно болсесни!
Ja prvi put cujem za to. Ako se ne racuna prica da u Pg idu novi, a oni iz Pg u Nk.
Slazem se.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks