View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 65 of 104 FirstFirst ... 155561626364656667686975 ... LastLast
Results 1,601 to 1,625 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #1601
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Neka kiksaju još neđe pa će im zapirat bojim se.
    Čuš Mogren da ti da 3 komada, to se jedino Budućnosti do sad moglo desit.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  2. #1602
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jedna zanimljivost, broj osvojenih bodova u zadnjih 8 kola:

    Sutjeska 19
    Lovćen 17
    Čelik 16
    Budućnost 15
    Grbalj 14
    Rudar 11
    Zeta 9
    Jedinstvo 9
    Mogren 7
    Petrovac 8
    Mladost 5
    Mornar 4


    Lovćen je do početka ove serije, od početka sezone (19 kola) osvojio ukupno 8 bodova. Sad je u 8 kola osvojio 17.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  3. #1603
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Stize kes iz UEFA-e...

  4. #1604
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da bi da dođe taj jebeni milion, da svi odmorimo od proljećnih čudotvoraca. Nije da mi smetaju, ali me sramota umjesto njih.

    "Milion još nije stiga, a kad će ne znamo."
    Bijo si poziw koi se neodbija

  5. #1605
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    A dje... taj ke$ kad dodje odma ce da ga izotimaju ove kladionice sto su po dogovoru u minus usle... :mrgreen:

  6. #1606
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,625
    Thanks Thanks Given 
    3,424
    Thanks Thanks Received 
    404
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mad_dog_ko View Post
    da bi da dođe taj jebeni milion, da svi odmorimo od proljećnih čudotvoraca. Nije da mi smetaju, ali me sramota umjesto njih.

    "milion još nije stiga, a kad će ne znamo."
    Taman, dosadili su i Bogu i narodu vise, bas da vidimo sta ce da urade sa tim milionom pametno.

  7. #1607
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    A dje... taj ke$ kad dodje odma ce da ga izotimaju ove kladionice sto su po dogovoru u minus usle... :mrgreen:
    Po dogovoru nema niđe da se igra, nijesu ni kladionice lude... :mrgreen:
    #fakenews

  8. #1608
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Pljasnuo sam ih ja 2-3 put, fora je da samo na vrijeme uplatis

  9. #1609
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Imate ih na net svako kolo.

    Inače, odgovorno tvrdim da je Račić najbolji špic lige, trenutno.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  10. #1610
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Sportska subota - pregled 27 kola Telekom 1CFL (27/4/2013 ...radio televizije crne gore)
    ...batalite se Lovćena e ćemo se početi svađati ovuda...imate drugih dosta pa ajde malo o njima...

  11. #1611
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Montenegrino, previse licno dozivljavas pricu, isto kao da i ti cekas da se ugradis u ovaj milion






  12. #1612
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Imate ih na net svako kolo.

    Inače, odgovorno tvrdim da je Račić najbolji špic lige, trenutno.
    Au, brate...ne znaš koliki ti je ovo kiks.

    Inače Lovćen od tih para ni teren neće napraviti, a ne šta drugo.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  13. #1613
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    milion eura za nase prilike je masu para ljudi...a pricalo se i prije meca da ce ih pustit rudar,tako da ne vidim zasto bi se neko ljutio kad je na kraju i ispalo tako

  14. #1614
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne znam, ja volim te igrače, jake, krupne, sa osjećajem za go. Nešto kao Gomez.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  15. #1615
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Ne znam, ja volim te igrače, jake, krupne, sa osjećajem za go. Nešto kao Gomez.
    Ja ti odgovorno tvrdim da je momak kanta..dao je dobrih golova, istina..nekih karakterističnih za pravog špica, ali nije to to.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  16. #1616
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    milion eura za nase prilike je masu para ljudi...a pricalo se i prije meca da ce ih pustit rudar,tako da ne vidim zasto bi se neko ljutio kad je na kraju i ispalo tako
    Neka Lovćen uloži pola toga i biće apsolutno favorit za titulu, jer kod nas se i za 200k može napraviti ekipa koja juri prvo mjesto. Još ako srede teren i sl. Ali ne vjerujem da će se i dio toga odraditi.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  17. #1617
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Ja ti odgovorno tvrdim da je momak kanta..dao je dobrih golova, istina..nekih karakterističnih za pravog špica, ali nije to to.
    Dobro, viđećeš da će sad na kraj sezone nać klub prije Zorića.
    Jednostavno to su gol igrači, a i s njima si na sigurno, daće 10 za sezonu i zdrao.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  18. #1618
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Zorić je izdušio malo..poslednjih par tekmi igra dobro, dao je strašan gol Grblju u kupu, ali ne znam. Ivanović je najbolji igrač ove ekipe odavno. Račić će naći sigurno klub prije njega jer je jeftiniji, Zorić se sad cijeni od strane uprave, posebno jer su ga i neki stranci gledali, niko ga neće uzeti od domaćih ekipa, dok je igrač kao Račić tražen kod nas. Nemamo špiceva jednostavno u našoj ligi.

    Jebeš ti to kad nema moćnog Lalevića.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  19. #1619
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Evo ne smijemo izgubit' utakmicu izgleda nikako, i to u goste, posle 15 kola da nije namjesteno. Sta ima, momcA ?
    Slazem se.

  20. #1620
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam sto smarate sa lovcenom i milion eura... Sto ne uporedite ekipu lovcena u prvi dio(dje su im pola kola odigrali omladinci) i ekipu u drugi dio,dje su doveli 10 igraca i trenera,ova njihova trenutna ekipa lagano zasluzuje sredinu tabele,tako da vam ova prica nije na mjesto...

  21. #1621
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Juče baš lijepa utakmica u Budvi, puno šansi na obije strane, lijepih poteza... itd

    Za nas počelo sve kako treba, Karadžić odma' gol uvalio, mislio sam lagano ćemo ovo odraditi. Inače Karadžu baš ovih nekoliko zadnjih mečeva oće lopta, baš ga oće nešto (postigao 6 golova u zadnja 3 meča).
    Onda prvi gol Mogrena, pa drugi na sami kraj poluvremena... Bilo je nekih čarki sa sudijom i igračima iz Budve.
    I onda nas je treći gol skroz dotukao. Andro Pejović je kasnije dao top golčinu (Makazice) šteta što je poništen, mada još ostajem pri uvjerenju da je bio čist... I Kasnije opet Karadžić drugi put se upisao u strijelce. Bilo je vremena, a i šansi da se izjednači, posebno ona Ognjanovića (ne zna ni sam kako je ono promašio).

    Mada vjerujem da smo puštili Mogrena, jer su im trebali bodovi...
    Još da pomenem da su Vojvode napravile mini-koreografiju, i odlično navijali...
    Не'рно болсесни!

  22. #1622
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Ja ne znam sto smarate sa lovcenom i milion eura... Sto ne uporedite ekipu lovcena u prvi dio(dje su im pola kola odigrali omladinci) i ekipu u drugi dio,dje su doveli 10 igraca i trenera,ova njihova trenutna ekipa lagano zasluzuje sredinu tabele,tako da vam ova prica nije na mjesto...
    Jes čoče doša je Mojaš to veliko i iskusno trenersko ime.

    Došli su im Goran Vujović, Marković i nesrećni Vanja Tatar (aka najsporiji fudbaler na svijetu) od iole poznatijih.
    Pošli Blažo Perutović, B. Vujović, Pejaković i Novović.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  23. #1623
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Jes čoče doša je Mojaš to veliko i iskusno trenersko ime.

    Došli su im Goran Vujović, Marković i nesrećni Vanja Tatar (aka najsporiji fudbaler na svijetu) od iole poznatijih.
    Pošli Blažo Perutović, B. Vujović, Pejaković i Novović.
    a sto coce Mojas,kada su ovi ostali bolji i iskusni od njega,dosao je golman dragojevic iz ofk? Vujovic daje svako kolo po go skoro,Darko Markovic nekadasnji kapiten reprezentacije,tatar neka je najspori al za ovu ligu je lagan sa loptom i odradi fin posao na iskustvo,i imaju Micka Djurisica,Vuka Martinovica itd,dovoljno su se pojacali za ovu ligu,podsjeti se malo da je Sutjeska prosle godine za malo ispala,i i sa tom istom ekipom i sa 3-4 pojacanja solidna evo ce uzet titulu,takva nam je liga da trener i par novih igraca mogu da naprave velike promjene...

  24. #1624
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mojašu je ovo prvi angažman da ja znam.
    Vuk i Micko su bili tu i prvi dio sezone.

    Nemoj ih branit kumim te bogom, samo velim da se oće te pare dobit, pa da počnu da igraju normalno od početka sezone, ili da se presele u drugu ligu, samo da se ova komedija završi. Eo 2 godine kao u Digimone, Raspadomon postajeeee Barsamon svakoga marta.

    I ovi drugi, Mogrenu zagusti i odma se dobija lider doma, Jedinstvo dobija u goste. Katastrofa od lige.
    Jedino mi je nejasno kako se Rajo igra sa životom.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  25. #1625
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    I ovi drugi, Mogrenu zagusti i odma se dobija lider doma...
    Vepricu, oprosti, ali poceo si da kakis malo.
    Slazem se.

Page 65 of 104 FirstFirst ... 155561626364656667686975 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •