View Poll Results: Koji biste izabrali?

Voters
205. You may not vote on this poll
  • Audi

    91 44.39%
  • Mercedes

    114 55.61%
Page 82 of 349 FirstFirst ... 327278798081828384858692132182 ... LastLast
Results 2,026 to 2,050 of 8718

Thread: Audi Club

  1. #2026
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ribomax View Post
    A dje se vidi lice i instrument tabla,shto cemo tu?
    ma moze rasko konjevic da bude sa njim u auto i da idu 200 po kazaljci ne mogu mu zbog toga kaznu napisat...kazaljka nije mjerodavna kao pouzdano sredstvo za odredjivanje brzine, kao ni video snimljen kamerom koja nije "zvanicna" tj. odobrena od suda MUPa koga god

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    prave ga smecari iz vijesti tj SMECARKA
    iduce okupljanje ispred vijesti taman
    She is only here to annoy herself!

  2. #2027
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post
    Vidim ja ti navijas za policiju?

    Pravda za 3LA
    Ne, ni najmanje...
    TAKUMI

  3. #2028
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,325
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ma moze rasko konjevic da bude sa njim u auto i da idu 200 po kazaljci ne mogu mu zbog toga kaznu napisat...kazaljka nije mjerodavna kao pouzdano sredstvo za odredjivanje brzine, kao ni video snimljen kamerom koja nije "zvanicna" tj. odobrena od suda MUPa koga god



    iduce okupljanje ispred vijesti taman
    Ti kao da živimo u Luksemburg...Znači,ako ćeš da snimaš sebe i druga đe se trkate,moraš u MUP po njihovu "zvaničnu" kameru i onda znaš da si mudonja?
    Što bi sa onim u Sozinu,snimao je telefonom,pa mu oduzeše auto,3 dana priče o njemu po novinama i čuda?Eto,u njegovom slučaju je kazaljka bila mjerodavna
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...-260-km-na-sat

    Kako je smiješno ovo nerealno traženje opravdanja kad vozi neko,da kažem,naš,bilo forumaš ili momak kojeg većina nas zna,sve pravnik do pravnika

  4. #2029
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,078
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pf pf pf
    dokazat se ne moze koliko su vozili,ni ko je u autu
    mozda je fotomontaza?
    mozda je auto momka stavljeno da racuna KM na ovoj tabli,sto moze da znaci da je sve 20km prekoracio brznu?
    i hiljadu ostalih stv


    kad napravim video na kojem budem snimio,tablicu,auto,brzinu,i pljuvanje po branu micunovicu i ekipi,sve u 1 ,nek me nazovu
    a ovo,mogu samo da gledaju da stisnu LIKE ili DISLIKE,sheruju,itd

  5. #2030
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Najveci problem je sto si zaboravio broj obrtaja...
    TAKUMI

  6. #2031
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ribomax View Post
    Ti kao da živimo u Luksemburg...Znači,ako ćeš da snimaš sebe i druga đe se trkate,moraš u MUP po njihovu "zvaničnu" kameru i onda znaš da si mudonja?
    Što bi sa onim u Sozinu,snimao je telefonom,pa mu oduzeše auto,3 dana priče o njemu po novinama i čuda?Eto,u njegovom slučaju je kazaljka bila mjerodavna
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...-260-km-na-sat

    Kako je smiješno ovo nerealno traženje opravdanja kad vozi neko,da kažem,naš,bilo forumaš ili momak kojeg većina nas zna,sve pravnik do pravnika
    snimak iz sozine je JEDAN snimak, znaci continuous ...2,3 minuta traje, non stop kamera ide sa lica vozaca, suvozaca na instrument tablu i usput psuju policiju ili koga vec. I idu mnogo brze nego ova dva momka u s4 i r8 :P Ovi ne mogu preko 110
    Niko ne trazi opravdanje. Siguran sam da ti vozis po propisima i da je ovo za tebe divljanje a ja jesam pravnik
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  7. #2032
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,078
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @aCid_cOokiE
    upravo
    ono je klasican amaterski snimak

    a ono je sa 5d 1080p full hd i profesionalac radio klip.molim lepo

  8. #2033
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    meraklija neki.,
    a sad se mozemo ostavit dusebriznih prica ko sta koga i kako moze ufatit za auspuh i to.
    Zavrsena prica.

    or is it? muahahah
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  9. #2034
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ribomax View Post
    Ti kao da živimo u Luksemburg...Znači,ako ćeš da snimaš sebe i druga đe se trkate,moraš u MUP po njihovu "zvaničnu" kameru i onda znaš da si mudonja?
    Što bi sa onim u Sozinu,snimao je telefonom,pa mu oduzeše auto,3 dana priče o njemu po novinama i čuda?Eto,u njegovom slučaju je kazaljka bila mjerodavna
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...-260-km-na-sat

    Kako je smiješno ovo nerealno traženje opravdanja kad vozi neko,da kažem,naš,bilo forumaš ili momak kojeg većina nas zna,sve pravnik do pravnika
    tome su oduzimali auto zato sto ih je psovao(a oni to bas i ne vole) a trile je kulturan mladic

    ne trazim nikakva opravdanja samo kazem kako je po zakonu da je bilo ko u pitanju nevezano je li forumas...
    She is only here to annoy herself!

  10. #2035
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    trile je prodao auto prije godinu i po dana
    prica se da je novi vlasnik izvjesni Čoldo Mališić
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  11. #2036
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,078
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    brat Djoka Nesanice

  12. #2037
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,118
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ///Nemanja View Post
    pf pf pf
    dokazat se ne moze koliko su vozili,ni ko je u autu
    mozda je fotomontaza?
    mozda je auto momka stavljeno da racuna KM na ovoj tabli,sto moze da znaci da je sve 20km prekoracio brznu?
    i hiljadu ostalih stv


    kad napravim video na kojem budem snimio,tablicu,auto,brzinu,i pljuvanje po branu micunovicu i ekipi,sve u 1 ,nek me nazovu
    a ovo,mogu samo da gledaju da stisnu LIKE ili DISLIKE,sheruju,itd
    Ok, i ja kao sudija kazem "pa dobro, ako ste napravili FOTOMONTAZU od snimka (ovo ti dajem primjer da ovako izjavljena rijec u startu bi ulila sumnju), objasnite tuziocu ili vjestaku kako ste to uradili ili jos bolje, pokazite nam taj originalni snimak....."
    ili "objasnite kako ste brzinomjer koji prima signal brzine sa abs senzora ili sa vec cega kao i i obrtomjer, isprogramirali da pokazuje vece vrijednosti, i jel signal koji prima tabla digitalni ili analogni, i odakle vama znanje iz programerske struke"
    pa onda kad pauziraju HD snimak vide lice vozaca sa snimka iz S4...
    Fizikom objekata koji prolaze sracunaju samo da li se brzina poklapa sa brzinom brzinometra...
    Zuti retrovizor na snimku, kao i detalji u autu jasno govore da je S4 zuti na snimak.
    Sat pritiska turbine je samo unikatni detalj koji ga razlikuje od mozda neke druge S4 iz CG


    Zasto bi morali oni ista da dokazuju, kad bi sa snimaka njima sve bilo ocigledno, valjda treba on u tom slucaju da dokaze da nije


    Ali najvece je pitanje, moze li se snimak sa nebazdarene kamere fizickog lica koristiti kao dokaz, ako ne moze, sva prica je suvisna i ne treba niko da se frci...a ako moze, osnova bi imali dovoljno... mada imamo mnogo bitnije stvari od ove za sudstvo...
    Treba Zeljku tuziti za neovlasceno koriscenje i prikazivanje tudjih video snimaka u komercijalne svrhe kao i narusavanje ugleda osobe cije je ime napisano u clanku, a i MUP zbog dostavljanja privatnih podataka (ko je vlasnik auta) novinarima koji su te podatke zloupotrijebili.
    Njak Njak Njak

  13. #2038
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    Ali najvece je pitanje, moze li se snimak sa nebazdarene kamere fizickog lica koristiti kao dokaz, ako ne moze, sva prica je suvisna i ne treba niko da se frci...
    ne moze jer bi bila gomila zloupotreba...CGI tehnologija je prilicno napredovala
    She is only here to annoy herself!

  14. #2039
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    327
    Thanks Thanks Given 
    136
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    Treba Zeljku tuziti za neovlasceno koriscenje i prikazivanje tudjih video snimaka u komercijalne svrhe kao i narusavanje ugleda osobe cije je ime napisano u clanku, a i MUP zbog dostavljanja privatnih podataka (ko je vlasnik auta) novinarima koji su te podatke zloupotrijebili.

    Sa ovim se potpuno slazem.

  15. #2040
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ne moze jer bi bila gomila zloupotreba...CGI tehnologija je prilicno napredovala
    ovdje jasno pise da može...


  16. #2041
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    taj član se odnosi na njihove kamere... mada ne piše precizno ali je tako
    She is only here to annoy herself!

  17. #2042
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,078
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaki GL i ML koji je amer u Mercedes je prebacen na kmh a pise im 160-180mph koje su sad kmh...navrti cijelu tablu za 20sec

  18. #2043
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Who said that?
    TAKUMI

  19. #2044
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,325
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    snimak iz sozine je JEDAN snimak, znaci continuous ...2,3 minuta traje, non stop kamera ide sa lica vozaca, suvozaca na instrument tablu i usput psuju policiju ili koga vec. I idu mnogo brze nego ova dva momka u s4 i r8 :P Ovi ne mogu preko 110
    Niko ne trazi opravdanje. Siguran sam da ti vozis po propisima i da je ovo za tebe divljanje a ja jesam pravnik
    Hahah,kuku,je li taj momak normalan,bavio se namjeshtanjem 30 snimaka na youtube?
    Moja vozhnja je nebitna,ochigledno je ok chim nisam u novine...
    ti studirash udg koliko mi se chini,znachi nisi pravnik :P

  20. #2045
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovdje su svi pravnici, bez obzira da li još studiraju pravo, turizam, elektrotehniku, kladionicu.

    Namlatili ste se dobro na ove dvije strane, baš dobro, za medalju, ja koji sam zvanično diplomirani pravnik pojma nemam koja je procedura državnih organa ako HOĆE da ga sankcionišu. A tek sa ovim fotomontažama snimaka ste tek presmiješni, sigurno Stevan zna više od sudskih vještaka...

    Ovo je čisto bilo da se malo skrene pažnja na druge teme, da se ne piše samo o politici, krizi, jadu. Danas će opet biti tema ko je bolje prdnuo na izbore. Suština je da su vijesti jedne smećarske novine.


  21. #2046
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    Suština je da su vijesti jedne smećarske novine.
    To je to.

  22. #2047
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ribomax View Post
    Hahah,kuku,je li taj momak normalan,bavio se namjeshtanjem 30 snimaka na youtube?
    Moja vozhnja je nebitna,ochigledno je ok chim nisam u novine...
    ti studirash udg koliko mi se chini,znachi nisi pravnik :P
    Znaš li koja sam godina i što mi je ostalo od ispita? I kako je treće pitanje pod b)? Ajde jadan svoj posao, pravi si anonimus komentator sa portala vijesti
    A ovo za vožnju, ne pravi se retard
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  23. #2048
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    I da, video zapis sa 'nebaždarene video kamere fizičkog lica" se ne može koristiti kao dokaz.
    Bravo Goga strucnjace, bravo Jole pravnice
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  24. #2049
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by appelle moi
    Q7 je konza jedino kod nas, everywhere else je konzerva
    Seems legit!
    TAKUMI

  25. #2050
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    327
    Thanks Thanks Given 
    136
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bacih pare jbt.

Page 82 of 349 FirstFirst ... 327278798081828384858692132182 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Audi Club
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5322
    Last Post: 15-03-11, 22:04
  2. Replies: 10
    Last Post: 12-02-10, 20:16
  3. Audi Audi A6,2.5 TDI ,1998, za noviji uz doplatu
    By Old Bone in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 22-01-10, 21:36
  4. www club
    By Drug Tito in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 23-11-05, 18:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •