terapija. lebdim.
terapija. lebdim.
Nista, brate, nista![]()
Tu es mon héro!
Nerviraju me ovi snobovi sa ajfonima, samsungovima, htcaši..
Sent from my N3310 using Tapatalk
http://www.kurir-info.rs/cerka-pevac...-clanak-729571
operacije promene pola se u Srbiji vrše 2/3 o trošku države i za strance i za naše ljude
a za bolesnu decu se nema para, naravno.
oj Srbijo među šljivama...
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Ovo kad vidim, pritisak mi skoci ladno..-.-
Neki VR6 ume jace da praši, GTI kolona stiže pozdravljaj i tapši!
To sto imam jednog "kontrasa" koji jedini u drustvu mora da kontrira,misli i da je superioran. Npr svi vidimo bijelo i kazemo bijelo on veli nije nego crno .... Alloooo druze zasto si nakrivo nasadjen żżż
[{}] [{}] = [{}]
YOU HATE ME BECAUSE I KNOW YOUR TRUTHS
MY KNOWING THIS MAKES YOU MORE PATHETIC, SORRY :devilish:
sto cu umrijet a sto necu vidjet ko je drugi predsjednik ,druga vlast![]()
Russia!
Zujanje kompijutera!![]()
Ljudi koji ulaze bez kucanja.
Ljudi koji izlaze bez kucanja.
imala je oci boje vejna, boje vejna boje runija
Ljudi koji kucaju bez ulaza.
Nije do mene bez tebe
Ulaz koji ljudi bez kucanja
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
Kucanje koje ljudi bez ulaza
Izlaz kucanja koji ljudi.
Nije do mene bez tebe
Bez ljudi kucanja koji ulaze.
Bez ulaza nema kucanja
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
Bez kucanja ljudi koji ulaze.
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
koji ljudi bez ulaze kucanja
Kucanje ulaz karo karo (dva pogodjena jedan na mestu)
Kucanje tref ulaza bez (tačna kombinacija!)
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
Moze lock.
I am so post-rock I shit sad birds.
Šalteruša Prve banke na Starom aerodromu..Bože, toliko negativnosti, lajavosti, načmorenosti, težinjanja u svom životu ne viđeh - doživjeh...Jednom mjesečno odem tamo i napuni me safre nekim njenim primjedbama, sugestijama, 'opomenama', pitanjima, dok mi neđe ne pukne film...
Sell the Vatican, Feed the World!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks