Valja li cemu Bio dizel posto planiram put do Skopja pa sam mislio da ovdje natankam samo koliko bih imao do prve pumpe u Mkd i tamo sipam ostatak....
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
huh...
Super imaju isto avio dizel po cijeni od 1.13 samo sto se kod njih zove ultra dizel dzet
Jos 41.
Na bonus gas 0,77...
TAKUMI
Normalan, nista posebno.
TAKUMI
Meni prelazi više nego sa Jugopetrolom..
Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy Note 2 x2
Je li istina da je plin pojeftinio ?
.77 na Bonus.
TAKUMI
Plin 0.7 na Bonus. Na svim ostalim pumpama 0.8.
TAKUMI
0.7 ili 0.77
Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy Note 2 x2
ja ga sipah kod njih prije neku noc , i ili sam se istripovao ili im plin ne valja qrca ...
pa ipak novu turu na eko pumpe dje mi se pokazao za sad najbolji
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
I meni se na eko najbolje pokazao
Euro ili dolarskih?![]()
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Evropskih...
TAKUMI
Probah dizel na bonus petrol i naravno neću mu se vraćat. Bolji je dizel na eco petrol, makar više pređem, a isto tako i sa lukoil dizelom sam prolazio sasvim ok
Ali bendz je dobar na bonus.
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Neces osjetit razliku u radu motora, zbog knock senzora.
TAKUMI
There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)
Bookmarks