View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 61 of 104 FirstFirst ... 115157585960616263646571 ... LastLast
Results 1,501 to 1,525 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #1501
    cssr Guest

    Default

    Saopštenje FK Čelik: Stop režiranju utakmica!

    Povodom sudijskih grešaka na štetu Čelika, iz nikšićkog prvoligaša oglasili su se zajedničkim saopštenjem Uprava i navijači tog kluba. U saopštenju se kaže:
    "Izvinjavamo se sportskoj i široj javnosti, jer smo postali i pomalo dosadni pišući saopštenja o nepravdama koje doživljavamo od strane sudija i Sudijske komisije FSCG, međutim, pritisla nas je golema muka. Iz kola u kolo isto se ponavlja, osjećamo da imamo drugačiji tretman od ostalih klubova u Crnoj Gori. Prisjetimo se najdrastičnih sudijskih grešaka tokom ove sezone na našu štetu:
    27.10.2012. Čelik – Lovćen – nedosuđen penal i nedosljedno suđenje
    03.11.2012. Grbalj – Čelik – nedosuđen penal, očigledna opstrukcija igre
    24.11.2012. Čelik – Petrovac – nepostojeći penal za goste
    01.12.2012. Čelik – Zeta lopta je prešla gol liniju – svi vide na stadionu osim sudija i Sudijska komisija
    20.03.2013. Sutjeska – Čelik – nije sankcionisano očigledno igranje rukom fudbalera Sutjeske u kaznenom prostoru, evidentan prekršaj igrača br. 10 za koji je zaslužio drugi žuti, a time i crveni karton, sudija tom prilikom dodjeljuje karton igraču koji je više desetina metara udaljen od mjesta prekršaja. Svih šest fudbalera kojima je prijetila suspenzija zbog nagomilanih žutih kartona, pogađate, opomenuti su u gradskom derbiju, što je i te kako uticalo i na rezultat u narednom kolu.
    30.03.2013. Petrovac – Čelik – sudija je vidio nešto što niko drugi nije! Naočigled publike i fudbalera obje ekipe priznat je gol Petrovcu, iako se jasno vidjelo da je golman Banović izbacio loptu ispred gola.
    To su zabilježile i kamere nekih crnogorskih medija, pa ovim putem pitamo Sudijsku komisiju, da li će i ovoga puta biti moguće komentarisati situaciju na njihovom snimku? U prethodnim slučajevima nije bilo moguće i moralo se vjerovati arbitrima...
    Da se najvjerovatnije radi o pripremljenom scenariju možda najbolje govori sledeći podatak:
    Dok je gospodin Dejan Savićević prisustvovao meču, fotoreporteri su sa svojim propusnicama i obilježjima bili prisutni iza gola. Kada je predsjednik FSCG napustio stadion, glavni sudija Željko Radunović tražio je da isti napuste prostor. Zašto?
    I pored svih nepravdi iskreno vjerujemo da će ovome doći kraj i da će gospodin Kruščić sa svojim saradnicima prestati da režira tabelu crnogorskog prvenstva. Crna Gora je mala država i sve se prije ili kasnije sazna.
    Ovim putem upozoravamo crnogorsku sportsku javnost da se u narednim kolima mogu očekivati, najblaže rečeno, čudni rezultati. Iz godine u godinu se ponavlja isto, kroji se i režira krajnji ishod lige, šalje se loša slika sportskim javnostima regiona i Evrope, kao i investitorima koji bi možda uložili sredstva u crnogorski fudbal.
    U svemu ovome treba istaći i nešto dobro, a to je nesebična i uvijek iskrena saradnja FK Čelik sa gospodom Dejanom Savićevićem i Momirom Đurđevcem. Iskreno se nadamo da će oni uspjeti da stanu na kraj sudijskim greškama koje prolaze bez ikakvih posljedica.
    Svi mi koji smo u Čeliku - uprava, igrači, stručni štab, navijači i svi kojima naš klub nešto znači, do kraja ćemo istrajati i svakog dana ćemo ako treba obavještavati javnost o neregularnostima u crnogorskom klupskom fudbalu. Stop režiranju fudbalskih utakmica! Ovo je igra, a ne loš film", stoji na kraju saopštenja nikšićkog prvoligaša.

  2. #1502
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    E kad je Celik izbacio saopstenje sa naslovom stop reziranju utakmica, sve vam je jasno...
    Slazem se.

  3. #1503
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    E kad je Celik izbacio saopstenje sa naslovom stop reziranju utakmica, sve vam je jasno...
    To najbolje opisuje stanje naše lige...
    Не'рно болсесни!

  4. #1504
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Lagana pobjeda od 4-1...
    Ni ovi iz Jedinstva ne znaju kako su dali onaj gol. Iskreno, kad smo ga primil, mislio sam da će biti zajebano.
    A onda u 44' minutu školska akcija, i završava rutinski Isidorović. Isti minut, samo što su fudbaleri Jedinstva sa centra izveli, pogrešan pas, nastupa uragan, ekspresna akcija, dobija loptu ćetković, prvi šut mu odbrani golman i bio je srećan da se lopta odbije od njega i gol.
    Igrač Jedinstva je u međuvremenu dobio crveni...
    Drugo poluvrijeme sa 20% snage, igra se lagano, pada treći gol, mislim da ga je Stevović dao (nisam siguran).
    Zatim Karadžić daje 4-ti sa 20-ak metara, prejak šut, išla je u golmana, ali nije odbranio...
    Sve u svemu, rutinska pobjeda...
    Не'рно болсесни!

  5. #1505
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Da mi je ko pričao da utakmica sa 5 golova može bit tako dosadna ne bih mu vjerovao... Rutinski ih odradi Sutjeska, poslije crvenog se nijesu ni oznojili, a dali su 4 gola...
    #fakenews

  6. #1506
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E da mi ja znati ima li iko da je danas bio na stadionu kraj Bistrice a da se nije smorio ??? Nije Stevovic dao gol, dva Isidorovic. Sut Karadzica ne bih nazvao prejakim, ali efektan i lijep gol. Ko zna sta bi bilo da ne dobi Jedinstvo crveni. Nastavlja se losa igra, mora se izaci iz ovoga sto prije.

  7. #1507
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default


  8. #1508
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by useruseruser View Post
    E da mi ja znati ima li iko da je danas bio na stadionu kraj Bistrice a da se nije smorio ??? Nije Stevovic dao gol, dva Isidorovic. Sut Karadzica ne bih nazvao prejakim, ali efektan i lijep gol. Ko zna sta bi bilo da ne dobi Jedinstvo crveni. Nastavlja se losa igra, mora se izaci iz ovoga sto prije.
    Ako ćemo iskreno, Sutjeska nema nešto jaku ekipu da bi sad govorili da mora da igra lijepo. Tako je kako je, rezultati su vrhunski i to je najvažnije. Uostalom, dominacija se nastavlja. .
    Opet smo na +7!
    Не'рно болсесни!

  9. #1509
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Stawrony View Post
    Ako ćemo iskreno, Sutjeska nema nešto jaku ekipu da bi sad govorili da mora da igra lijepo. Tako je kako je, rezultati su vrhunski i to je najvažnije. Uostalom, dominacija se nastavlja. .
    Opet smo na +7!
    Sutjeska je prelijepo igrala prvi dio sezone. Nakon priprema jos ne vidjeh lijepu igru kod njih, ali rezultati dolaze, sto je najvaznije. 6 golova za 20 minuta na Celik - Zeta ...

  10. #1510
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by useruseruser View Post
    Sutjeska je prelijepo igrala prvi dio sezone. Nakon priprema jos ne vidjeh lijepu igru kod njih, ali rezultati dolaze, sto je najvaznije. 6 golova za 20 minuta na Celik - Zeta ...
    Takvu igru nisam primijetio ni u prvom dijelu. Ne vidim nikakvu razliku između ove i ekipe iz prvog dijela sezone...
    Osim što smo sad sigurniji u odbrani, jer Ognjanović i Ćuković do sad doktorski odrađuju posao...
    Не'рно болсесни!

  11. #1511
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Blago nama kad imamo ovoliko šampionskih timova, nismo svjesni kakvo suvo zlato posjedujemo, najneizvjesnija liga u Evropi, pucamo od kvaliteta.
    Zeta, Mogren, Rudar, sad ovi...

  12. #1512
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tuga, cemer, jad.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  13. #1513
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Titula ode Titula ode!

    Niksicani,neka vam je srecna!

  14. #1514
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Stawrony View Post
    Takvu igru nisam primijetio ni u prvom dijelu. Ne vidim nikakvu razliku između ove i ekipe iz prvog dijela sezone...
    Moguce. Slabo se ja razumijem u ovaj fudbal.

  15. #1515
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Blago nama kad imamo ovoliko šampionskih timova, nismo svjesni kakvo suvo zlato posjedujemo, najneizvjesnija liga u Evropi, pucamo od kvaliteta.
    Zeta, Mogren, Rudar, sad ovi...
    Nemoj se opterecivat druze. Buducnost je dozivotni sampion. Pocini sad.

    7 zadnjih utakmica 6 pobjeda i jedan remi. Losa forma, nikako igraju... Dobro je to...
    Last edited by El_NiNhO; 07-04-13 at 01:01.
    Slazem se.

  16. #1516
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Čudno kako su se razlećeli posle primljenoga gola, a naročito crvenog kartona.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  17. #1517
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Kako mislis cudno ?
    Slazem se.

  18. #1518
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nisu stvorili ništa do primljenog gola. Kad ga ovi tošnuše, totalno drugi tim. Čak i tih 10 minuta do crvenog. Posle je nekako i normalno.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  19. #1519
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Nisu stvorili ništa do primljenog gola. Kad ga ovi tošnuše, totalno drugi tim. Čak i tih 10 minuta do crvenog. Posle je nekako i normalno.
    Da,upravo tako.izgleda samo kao da cekaju da prime gol da bi se trgnuli i krenuli. Dok ga nedje ne prime 5 min prije kraja,pa ce biti kasno.
    Mislim da je ovo korak blize cilju,ali po meni je prelomno sledecu subotu,ako dobijemo Petrovca na stari,a mislim da ce Buducnost tesko dobiti Zetu u Golubovce mogli bi na +9 ili 10,i do kraja samo 2 gostovanja ,grblju i mogrenu.
    1908.

  20. #1520
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Najvažnije je da ćemo za Petrovac biti kompletni..
    Vjerujem da će biti lakše mnogo nego u prošlom meču.. Još ako Zeta zaustavi Budućnost, onda već imamo finu zalihu.
    Не'рно болсесни!

  21. #1521
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    evo sad kad je i niksic dobio sampiona, nadam se da ce od sledeceg prvenstva pocet KONACNO da se igra malo regularnija liga kod nas. vrijeme je vise.

  22. #1522
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Glory glory
    Bijo si poziw koi se neodbija

  23. #1523
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bulit View Post
    evo sad kad je i niksic dobio sampiona, nadam se da ce od sledeceg prvenstva pocet KONACNO da se igra malo regularnija liga kod nas. vrijeme je vise.
    Mislim da je sad Bar na red dosa da ponese titulu ako mi Ninjo ne zamjera

  24. #1524
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Lovćen doija milion od UEFE, pa ako ostanu u ligi, kao što oće...
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  25. #1525
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Lovćen doija milion od UEFE, pa ako ostanu u ligi, kao što oće...
    Oca mu ebem, ne mogu svake godine po milion, zar prosle nisu dobili to ?

Page 61 of 104 FirstFirst ... 115157585960616263646571 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •