Page 268 of 775 FirstFirst ... 168218258264265266267268269270271272278318368768 ... LastLast
Results 6,676 to 6,700 of 19363

Thread: stvari koje vas nerviraju

  1. #6676
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo View Post
    Ja mislio sad ces rec..."nervira me sto orgulla nagrih sa infrakšnima"
    :mrgreen: jok, to je za drugu temu-" stvari koje me čine srećnom"
    p.s. neću više da te nerviram infrakšn-ima
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #6677
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu da zaspem.

  3. #6678
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,220
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    :mrgreen: jok, to je za drugu temu-" stvari koje me čine srećnom"
    p.s. neću više da te nerviram infrakšn-ima
    E da si mi ti najveca $ekiracija lako bi ja
    Samo ti sibaj, taman sam se navikao :mrgreen:
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  4. #6679
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=701298

    ukinuta zabrana udruženju pedofila.

    Kad će više taj meteor?
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  5. #6680
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=701298

    ukinuta zabrana udruženju pedofila.

    Kad će više taj meteor?
    To su te uzvišene evropske vrijednosti! To su ta napredna društva koja dozvoljavaju svakom svom članu da slobodno praktikuje svoju izopačenost!! URA!!!


  6. #6681
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,450
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=701298

    ukinuta zabrana udruženju pedofila.

    Kad će više taj meteor?
    http://www.cdm.me/drustvo/crna-gora/...dgorici-u-junu

    Sve bolje od boljeg danas...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  7. #6682
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kiša. Pada kao da nikad nije padala.

  8. #6683
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DzekOfAllTrades View Post
    To su te uzvišene evropske vrijednosti! To su ta napredna društva koja dozvoljavaju svakom svom članu da slobodno praktikuje svoju izopačenost!! URA!!!
    dotično udruženje se zalaže za spuštanje dozvoljene granice za ulaženje u seksualne odnose na 12 godina, legalizaciju dečije pornografije i emitovanje iste na TV-u u večernjim časovima, legalizaciju seksa sa životinjama, i tako dalje, i tako dalje...

    http://en.wikipedia.org/wiki/Party_f..._and_Diversity
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  9. #6684
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=701298

    ukinuta zabrana udruženju pedofila.

    Kad će više taj meteor?
    Kod nas je to legalno od pamtivijeka, samo ga zovemo drugacije . Crkva :victorious:
    Kreč, kolica i mešalica.

  10. #6685
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default



    Pravo na jednakost. Parada pedofila.

    Hvala lepo.
    Slazem se.

  11. #6686
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,450
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Pih, đe ja živim! Zovem ovu telad iz Telekoma, da ih pitam, postoji li mogućnost da se od strane mreže omogući SMS servis, preko kojeg bi se moglo putem poruke donirati novac za malu Tijanu Ognjanović kojoj je potreban novac za operaciju u USA. Kaže ovaj: "Mi nemamo takvu mogućnost, ne možemo vam pomoći. Da vam neki od naših servisa ne radi, to bih vam pomogao... Za to ne mogu!" Stoka lopovska!
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  12. #6687
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default



    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Pih, đe ja živim! Zovem ovu telad iz Telekoma, da ih pitam, postoji li mogućnost da se od strane mreže omogući SMS servis, preko kojeg bi se moglo putem poruke donirati novac za malu Tijanu Ognjanović kojoj je potreban novac za operaciju u USA. Kaže ovaj: "Mi nemamo takvu mogućnost, ne možemo vam pomoći. Da vam neki od naših servisa ne radi, to bih vam pomogao... Za to ne mogu!" Stoka lopovska!
    Koja je muka? Ne može, da može vjerovatno bi omogućili. Razmisli malo, pa onda pljuj, da ti ne pišem ja zašto.

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post


    Pravo na jednakost. Parada pedofila.

    Hvala lepo.
    Veliko L.

    Hvala Lepo

  13. #6688
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,450
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bokee View Post




    Koja je muka? Ne može, da može vjerovatno bi omogućili. Razmisli malo, pa onda pljuj, da ti ne pišem ja zašto.



    Veliko L.

    Hvala Lepo
    Ko kaže da ne može??? Kako je moglo prošle godine kad su poplave bile kod nas??? Kako može u SRB? Nego ih boli ona stvar...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  14. #6689
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default



    Je li bilo još koji put? Znaš li uopšte kako se otvaraju te linije?

    Ako hoćeš da organizuješ nešto, imaš hiljadu načina da pomogneš da se skupi taj novac. Nemoj da te Telekom obeshrabri.

    Hvala Lepo

  15. #6690
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bujrum: http://www.tijanaognjanovic.com/

    Ima devizni račun...

  16. #6691
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,450
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Slali smo poruke i za Japan, za razne gluposti. Mladi je život u pitanju...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  17. #6692
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,071
    Thanks Thanks Given 
    4,970
    Thanks Thanks Received 
    8,947
    Thanked in
    4,319 Posts

    Default

    u pravu si ti samo što nije operater tu kriv...ne određuje on donacije...

  18. #6693
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Pih, đe ja živim! Zovem ovu telad iz Telekoma, da ih pitam, postoji li mogućnost da se od strane mreže omogući SMS servis, preko kojeg bi se moglo putem poruke donirati novac za malu Tijanu Ognjanović kojoj je potreban novac za operaciju u USA. Kaže ovaj: "Mi nemamo takvu mogućnost, ne možemo vam pomoći. Da vam neki od naših servisa ne radi, to bih vam pomogao... Za to ne mogu!" Stoka lopovska!
    pa dobro ti je odgovorio. imas na netu br racuna, pa podjes do banke i uplatis koliko zelis.
    a i da si glasao prije 2 dana preko poruka za farmu ,sve naplacene poruke su otisle na njen racun....

  19. #6694
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sestra mi radi na kol-centru. Kako ona dođe iznervirana kući, jao.

  20. #6695
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nervira me ovo rimsko pravo.

  21. #6696
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default



    Cesto zovem kol centar.. Kako sam posle toga nervozan. Jao.

    Hvala Lepo.
    Slazem se.

  22. #6697
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,220
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    84 Posts

    Default




    Trosim pare, a ni sam ne znam dje!

    Hvala lepo.
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  23. #6698
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ista stvar... Potrošim grdne pare, a što bi stari rekli ''ništa da se vidi'' :mad:
    _________________

    Podsjeti me ovo na jednog sezonskog 'velikog biznismena''... Početkom jula je jako nervozan, jer sezona tad nije ni počela da valja...

    Dolazi on kod nas, i mi ono ''što je brale, nervozan si nešto...''

    A on počinje da nabraja, fatanjem pojedinačnih prstiju suprotnom rukom:

    ''Platim radnju, platim robu, platim struju, platim radnike...platim inspekciju... (onda se isprsi-grudi unazad, a karlica naprijed, i slijedi: ) ...ĐE SAMMM JAAAA??? PA NIIIIĐEE ME NEEEEMAAAAA!!!''

    :lolblue:

    I dan danas se u društvu sprdamo tom rečenicom :lolblue: Kad god nešto ne ide, obavezno neko reče ''ĐE SAMM JAAAA, NIĐEEE ME NEEEMAAA'' i slijedi cijepanje od smijeha. :lolblue:

  24. #6699
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledaj sad ovo, obrni turu, u ime pomoći za malu Tijanu. Ne kažem ja, svaka čast što su jednom u životu složno krenuli da pomognu nekom, ali druže pomozi prvo svom narodu. Pomozite Vidoju, pomozite đecu u Bijelu, pomozite malog cigu - što se mora sve prevlačit preko medija, a vidim pojedini slikaju uplatnice da pokažu kolko su uplatili. Pih, kako ovaj narod žudi za eksponiranjem preko novina.

  25. #6700
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,270
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Ok ujedinjenje ali jebiga kolko je djece bilo prije toga i sad ima pa se ne cuje, no je sergej cuo nekako i sad svi

    Poslato sa Samsung S3
    Podgorica Podgoricanima!

Page 268 of 775 FirstFirst ... 168218258264265266267268269270271272278318368768 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 01-12-10, 14:55
  2. Replies: 11
    Last Post: 02-11-10, 17:45
  3. Pavel A. Rovinski: Crnom Gorom
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 27-02-10, 15:12
  4. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53
  5. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •