Page 13 of 694 FirstFirst ... 3910111213141516172363113513 ... LastLast
Results 301 to 325 of 17327

Thread: Degenerici...

  1. #301
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,921
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    dobro me snimi...

  2. #302
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    610
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Žao mi je spone, jabučice i ostatak trapa
    Ne robujes stvarima

  3. #303
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Guzice dobro si ispala

    zmaj16 danas baš nije tvoj dan
    Inače NSX i ja smo se koristili stilskim figurama. Tebi je to vidno nepoznato, ali evo da ti pomognem.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Irony
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #304
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    610
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Cini mi se da se ti ne razumijes dobro u stilske figure jer si preozbiljno shvatio vozacku preko veze ali oprosteno ti je, naucices za drugi put
    Nego da se vratimo parkingu. Volim auto i prefekcionista sam za neke stvari i nikad ne dozvoljavam da mi auto ima i najmanju manu sto je propisnim parkiranjem u linije vrlo tesko odrzati zbog nekulture koja vlada u nasem narodu. Koristim ja parking garaze vjerovatno mnogo vise nego ti ali posto zivim u stan ne mogu tu garazu pred zgradu da ponesem. Sto se tice parkiranja u liniju, cemu to vrijedi kad je vecina njih preuska jer su parkinzi do prije 2 god radjeni po staroj normi a tek se sad rade malo sire sto je i dalje preusko za parkiranje veceg auta ili SUV-a i cemu to vrijedi kad se uvijek nadje poneki kreten koji se obavezno pribije u neku stranu bilo lijevu ili desnu i poremeti cio red parkinga

  5. #305
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Da, biće da je to. Samo i u tom postu ima jedna stilska figura, zove se aluzija. Nego ti je to previše podataka za danas.
    Ti sam opravda onakvo parkiranje, i ja zaključih da bi svi trebali da se parkiramo na po dva parking mejsta.
    "Seems legit" shto bi rekli forumashi.
    Nemam ni ja gdje da se parkiram, ni kad sam doma ni kad idem na posao. Nema niko, jer fali parking mjesta. A caka je da još manje imamo zbog bahatih šofera prikazanih na ovim fotografijama.
    Garažu tj parkiranje nijesi skapirao. Evo da probam sa fotografijom.

    Ovakvim parkiranjem, pri tome ne mislim na Smart, nego na druga auta: Dacia i Citroen; izbjegavaš čukanje po vratima, a sve po propisu.
    Baš sa takvim kretenima reče ti da treba po naški da se i mi tako parkiramo. Svi srećni i zadovoljni jel?

    Nego, nastavi da robuješ autu. Viđi pod neko stakleno zvono da ga metneš da ne pada prašina po njemu

    Last edited by hercules; 01-04-13 at 14:27.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #306
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    610
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Kako je tebi muka u glavu danas, jesi li se vlage nakupio?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  7. #307
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa te spone, taj trap je napravljen za to...da se parkira na stepenice.
    TAKUMI

  8. #308
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    osim PDNR ima i S

  9. #309
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Ja bi samo da podrzim herculesa koji je po svemu fin momak, ispravno razmislja i ova bi zemlja bila sretnija da je vise ovakvih. Ne bi ti ko imao grebati vrata.
    Meni su na parkingu slomili sofersajbnu, ogrebali svo cetvoro vrata, ali ja ipak parkiram po propisu, tako sam naucena, to smatram ispravnim.

    P.S. Udata zena, ne upucavam se Herculesu haha

  10. #310
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,921
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ja bi samo da podrzim herculesa koji je po svemu fin momak, ispravno razmislja i ova bi zemlja bila sretnija da je vise ovakvih.

    P.S. Udata zena, ne upucavam se Herculesu haha
    neka ti to
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #311
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj16 View Post
    Kako je tebi muka u glavu danas, jesi li se vlage nakupio?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    Jesi vidio ti to nisam, samo besplatno dijelim lekcije lijepog ponashanja, no zalud.

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Pa te spone, taj trap je napravljen za to...da se parkira na stepenice.
    Nemoj i tebi da objashnjavam da je ironija u pitanju. Ironija Vilsone. Sprdamo se ja i NSX

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    osim PDNR ima i S
    Ima i +/-
    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ja bi samo da podrzim herculesa koji je po svemu fin momak, ispravno razmislja i ova bi zemlja bila sretnija da je vise ovakvih. Ne bi ti ko imao grebati vrata.
    Meni su na parkingu slomili sofersajbnu, ogrebali svo cetvoro vrata, ali ja ipak parkiram po propisu, tako sam naucena, to smatram ispravnim.

    P.S. Udata zena, ne upucavam se Herculesu haha
    Hvala hvala.
    Platila si cijenu zhivljenja u Blok, shto da ti kazhem, welcome to PG

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    neka ti to
    Ne budi ljubomorna sad
    Inache ovo je interesantno
    http://www.cdm.me/drustvo/crna-gora/...uzbenih-vozila
    Last edited by hercules; 01-04-13 at 23:04.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #312
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,486
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ja bi samo da podrzim herculesa koji je po svemu fin momak, ispravno razmislja i ova bi zemlja bila sretnija da je vise ovakvih. Ne bi ti ko imao grebati vrata.
    Meni su na parkingu slomili sofersajbnu, ogrebali svo cetvoro vrata, ali ja ipak parkiram po propisu, tako sam naucena, to smatram ispravnim.

    P.S. Udata zena, ne upucavam se Herculesu haha
    Nista dok ti bombu ne postave pod auto.

  13. #313
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    7,195
    Thanks Thanks Given 
    2,073
    Thanks Thanks Received 
    911
    Thanked in
    481 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ja bi samo da podrzim herculesa koji je po svemu fin momak, ispravno razmislja i ova bi zemlja bila sretnija da je vise ovakvih. Ne bi ti ko imao grebati vrata.
    Meni su na parkingu slomili sofersajbnu, ogrebali svo cetvoro vrata, ali ja ipak parkiram po propisu, tako sam naucena, to smatram ispravnim.

    P.S. Udata zena, ne upucavam se Herculesu haha
    definitivno si maler
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  14. #314
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Podgorica!
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neki VR6 ume jace da praši, GTI kolona stiže pozdravljaj i tapši!

  15. #315
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,117
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Sta mislite vi ljudi, dje vi zivite?? Razumio bih da je uredjena situacija, pa da svudje ima parking (sto treba da bude zakonski prilikom izgradnje objekata) i kraj. A ovako...?! Dje to mogu da parkiram auto kod hitne kad odem da na 5 min ovjerim knjizicu (bez na ulicu)?? Dje mogu da parkiram auto kad odem do KBC bez na livadu (i to te jos radnik sa rampe preusmjeri i kaze parkiraj tu)?? Dje da parkiram auto kod svoje zgrade kad zgrada ima 500 stanova a nema ni 200 parking mjesta (iako Zakonski svaki stan preko 45 kvadrata mora imati parking mjesto)?? Da ne pominjem parkiranje na poslu u centru grada?? To je tek prica za sebe! I na kraju jos stave svudje da se placa inace ti pisu novcanu (a to se smatra prekrsajnom) prijavu koja by the way mora biti definisana nekim Zakonom a ne lokalnom uredbom!! Stvarno je dzukelski parkirati na mjestu za invalide i za to bih vozacke uzimao isti tren! Milion drugih stvari treba urediti kako bi se znao neki red. Ovako, svaka prica je suvisna. Oces da pravis kucu a kreces od krova...? Hm, iskusno .

  16. #316
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Bojim se da će brzo doć vrijeme kada će opština zbog rupa u budžetu proširiti naplatu parkinga na sva naselja....

  17. #317
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Bojim se da će brzo doć vrijeme kada će opština zbog rupa u budžetu proširiti naplatu parkinga na sva naselja....
    bojim se da ce brzo biti usrato sve

  18. #318
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Da ne napisa ovo za hitnu i KBC pa da rečemo razumijemo te.
    Preko puta hitne ima parking koji se plaća 30 centi po započetom satu. Stvarno moraš preć bulevar da bi došao da ovjeriš knjižicu ali nije da nema mjesta? Ex kasarna na obali Morače.
    Sad ako je skupo 30 centi naspram potencijalnih 125€ za pauka... Ne znam nijesam pametan.
    KBC ima parking koji se plaća, tačnije ima dva. Na sami ulaz i onaj preko puta parka, jedino je muka što se mora prošetat 3 minuta do KBC-a. Stvarno se ne može iz auta u KBC uć što jes jes.

    Interesantna mi je pojava u PG da svi oće kolima da ovjere knjižicu, posjete bolesnika, obave trgovinu u prodavnicu itd itd. A neće niko da prošeta minut, dva pet da to isto oposli. E gospodo neće da može.
    Last edited by hercules; 02-04-13 at 13:04.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #319
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    business people
    She is only here to annoy herself!

  20. #320
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,572
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Aj ovo sto se malo krivo parkiraju ili zauzmu malo vise parkinga nisu neki prekrsaji i ne treba kacit slike, al kad se parkiraju na mjesto za invalide to su stvarno DEGENERICI sto kaze i naslov ovog topica i takvima bi trebalo uzimat dozvolu na po godine.
    Ispred delte ima poseban red parking mjesta za invalide i vidim ljudi pogledaju da je za invalide i samo produze sve dok nije dosao ovaj MAGARAC.
    Pored 2 slobodna TAXI mjesta on se parkira na mjesto za invalide i ladno ulazi u deltu.

  21. #321
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    A sto je sa oni vozacem TV-AUDI5? vidim omiljeni nacin za parkiranje mu je da zauzme dva mejsta.... u garazi ispod bazara je uvijek na dva mjesta parkitan..i to izmedju stubova, tako da se svakako niko tu vise parkirati ne moze... a evo ga i sad u deltu porpecke preko dva parkinga..

  22. #322
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Parkinga ima svugdje ali treba da se pjesaci minut, dva...
    TAKUMI

  23. #323
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,117
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    I opet se sve svodi na istu pricu, plati. Tako je to kod nas, samo mozes da cujes plati i daj para (dok mu oci cakle i bale cure niz usta kad vidi ispruzenu ruku ka njemu sa 10e u šaci) u suprotnom, nista ne moze. A to sto se Zakon ne postuje prilikom naplate parkinga i izgradnje objekata, da ne pominjemo zdravstveni sistem (kad vec pomenusmo KBC) to nikom nista! Upravo iz razloga jer je neko drugi platio po principu kum-kumu brat-bratu da se posao "zavrsi" pa sad ti moras da placas nesto sto je inace tvoje osnovno pravo. I to sto prilikom registracije auta odredjeni dio tvog novca ide na odrzavanje puteva, mislim da je suvisna prica kako se to "sprovodi". Ni to nema veze, bitno je da se uzme android tel u ruke i da se slika. Slikajmo slikajmo, samo to i radimo odlicno . http://www.vijesti.me/vijesti/potonu...-clanak-121033
    Eh...

  24. #324
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svako ko se parkira na nacin kojim ometa druge ucesnike u saobracaju, bilo vozace bilo pjesake, je degenerik.

    Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

  25. #325
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Obisao sam 17 americkih drzava, i jedino mjesto gdje sam
    platio parking je Detroit Metropolitan airport i Civic Cobo Center za vrijeme NAIAS-a.
    Ovamo i privatni parkinzi se naplacuju. Sramota.
    TAKUMI

Page 13 of 694 FirstFirst ... 3910111213141516172363113513 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •