Monotonija.
A mogu i ja za Budvu. 4 kafica.A da im se isplati da je prave - isplati. Nego ne znaju ljudi..
Ova bagra sa pok. INtv.
Oni nađu pos'o u tren oka.
Last edited by dadic; 01-04-13 at 00:44.
Kad je neko tolika tezina da svaki post pocinje smajlijem... I kad je neko ista tolika tezina i svaki post zavrsava sa hvala lepo.
Slazem se.
oces reci Desert De Leo i Maja?![]()
Nervira me sklonost ljudi da postanu prisni sa kolegama sa posla. To mi je totalno neprofesionalno i tako nalik mentalitetu male zaostale balkanske sredine. Vala ne praktikujem da se druzim sa kolegama bez kad se ode na pauzu sat-dva. Niti sam ja nekog "okrenuo" vikendom da izletimo na kavu niti je ikad iko mene. Svoj sto, svoje drustvo, brate.
Inspiracija : http://probasketballtalk.nbcsports.c...en-in-chicago/
Hvala Lepo
Last edited by Sandor Kolar; 01-04-13 at 07:51.
Ove neuspješne prvoaprilske fore, po raznim portalima... Aoooo, koji smor...
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
ne nervira me ništa.
p.s. je l ovako?![]()
Jes'!
Slazem se.
Kisa-sunce, sunce-kisa
Bijo si poziw koi se neodbija
A sad me tako nervira sto ne mogu da dam "rep+" mad dog-u!!!!!!!!
You must spread some Reputation around before giving it to Mad_dog_KO again.
Hvala lepo
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
a mene nervira što po vas dan brišem postove![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Ja mislio sad ces rec..."nervira me sto orgulla nagrih sa infrakšnima"![]()
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
I mene nagrdi sa tim 'slicicama'..
Btw. Mene je sad pocelo da nervira sto svi ne pisemo ovako..
@Orgullo, veliko L..
Hvala Lepo
Boke, hvala sto si me ispravio, takve greske ne smiju da se podkradaju!
Hvala Lepo
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
Lose mi je od ove zene.
Hvala Lepo
Lose mi je od Atlas televizije.
Hvala Lepo
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
Melje ...ne zna stat ! Zamisli kako je tek njenom muzu ...:?::?::?:
...
Isto. Ne mogu rec' da je ne gledam, ako se racuna kad sam na komp, a moji gledaju Atlas. Kao upravo sad.. Jedino sto sam gledao je ona emisija onog fake voditelja Vuka Perovica. Mada, svi su oni tamo fake. Valjda.. Ne znam.
Koja Maja?
Hvala Lepo
Mislim da je davno izbacio iz kuce. Mada ni onaj Nedjeljko ne zaostaje po gadluku.
Hvala lepo.
Slazem se.
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks