nije sto je BMW...no nacin na koji je on to rekao.... TU JA PARKIRAM BMW-a![]()
nije sto je BMW...no nacin na koji je on to rekao.... TU JA PARKIRAM BMW-a![]()
http://www.portalanalitika.me/tehnol...ih-vozila.html
Dajte ga ovamo.
Hahah guzice pisao sam preko telefona, pa nisam vidio, htio sam da ubacim neke slike sa imageshack medjutim ne daje mi nikako da kopiram link, a htio sam da izbrisem taj post medjutim uhvatil ga uhvati :P![]()
17 Al-Isra, 37:
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.
Sad ce postati to kao fora, nece se smjeti ostavit auto od lude balavurdije nidje
Tu es mon héro!
Pronadji degenerika:
![]()
Na prvoj slici 5 komada, računajući i crvenog pola, a na drugoj slici 2 komada, opet računajući crvenog pola...
Zanimljivo je da kada bi se na prvoj slici svi parkirali kako treba, ostalo bi 10 parking mjesta prazno...
trebalo bi neki algoritam napravit da racuna..![]()
She is only here to annoy herself!
Output bi bio "Matrix Error"![]()
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Svaki dan bi mogao po 10 slika okacit to je svakodnevica kod nas.
Evo i danas ista stvar:
7 komaTa.
Ima kazna za to po ZOBS. I da hoce mogli bi da udare. Mada tu bi trebali... dako bi to uvelo malo reda u ovaj averni narod.
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Realno bi trebali jer bi stajalo 3 puta vise auta na ove parkinge nego sto inace staje.
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
oko cega se vi zamarate![]()
Degenerica? Nooo!!
![]()
TAKUMI
aoo...
što je pokušavao ovaj?da se parkira na tepih?
Golf 2, poznao bih ga međ hiljadu gitara![]()
Htio je da ga zamota u tepih, sto vam je.
Iskljucenje mozga samo osta.
redovno ovaj ovako parkira![]()
problem je sa parkingom ispred Drvoimpex-a, jer ujutro svi iz Vektre i okolnih ustanova parkiraju odje jer je parking bedza , pa se ovako parkira da namjerno zauzme dva parkinga i kad mu dodje kolega uparkira svoje normalno i drugo ubace pored
neka sto on tako radi nego josh nekolicina njih grr
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks