Okle, ne znam ni Mogren kako će, bez na Jaz.
Odlicno onda, ja sam mislio da ce mozda dolje nedje drugo na primorje bit
AJMO CRNA GORO !!!
Okle, ne znam ni Mogren kako će, bez na Jaz.
Bijo si poziw koi se neodbija
Mecevi se igraju u subotu.
uzas.......
Odlozena kola za subotu i srijedu. Kakav je mrtvi savez
1908.
Aj DAKO danas uzmemo prve 3 boda u ovaj dio sezone.
E ako njih ne dobijemo,mozemo iz lige slobodno!
Pogadjanje :
Celik - Jedinstvo 3+ (za kladionicare kvota preko 2, prosto mami)
Buducnost - Mornar 1
Rudar - Zeta 1-3
Mladost - Lovcen x2 (blokirana u meridian)
Mogren - Grbalj 1+1 (da ce u oba poluvremena biti golova)
Petrovac - Sutjeska 0-2
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
...ajde vala da pogađamo
Budućnost vs Mornar ...3-0
Mogren vs Grbalj ...1-1
Čelik vs Jedinstvo ...2-0
Petrovac vs Sutjeska ...1-1
Rudar vs Zeta ...3-1
Mladost vs Lovćen ...2-1 ...ja sam čuo da je namještena da pobijedi fk mladost...
Razbili maler konacno 4:1
Sledeci molim!!!
Dajte Real da se igamo!!!
Mladost Podgorica 0 - 0 Lovcen (0 - 0)
Buducnost 4 - 1 Mornar (2 - 1)
Mogren 0 - 0 Grbalj (0 - 0)
Niksic 2 - 0 Jedinstvo (0 - 0)
OFK Petrovac 1 - 2 Sutjeska (1 - 1)
Rudar 1 - 1 Zeta (0 - 1)
Vrijeme je vise da dobijemo nekog prelagano,da je srece bilo ovako smo trebali i rudara da smo iskoristili onolike sanse,dobra igra bas,ali konkurent ne posustajebitka se nastavlja
![]()
Sportska subota - pregled 21 kola Telekom 1CFL (16/3/2013 ...radio televizije crne gore)
Dobismo juce.. Protiv vjetra. Preteska utakmica, svaki degazman je na 16 metara zavrsavao.. Katastrofa. Ali idemo dalje. 5. pobjeda u nizu, malo nas je8e sto, ako ovako ostane, u 3. krug igramo 7 utakmica u Nk i 4 na stranu, nego da ako se pregura.![]()
Slazem se.
bih na taj mec, prvo niksicani i dalje imaju veliki kompleks od podgorice, to se moze zakljucit po ponasanju nakon meca dje im je razglas trebao da se deru na mahom starije ljude i psuju podgoricu i podgoricane.
Drugo utakmica je nemoguca bila za gledanje a kamoli za igranje. Iskreno se nadAam da sutjeska nece osvojit titulu jer vise price i psovki medju igracima u zivotu vidio nisam, svako svakog u quurac salje itd. itd.
Mada ponavljam ako ne moze buducnost najbolje je oni da je uzmu, celik da je osvoji batalio bih gledanje ove beton lige
I trece zna li ko igra li grbalj na svoj stadion idem to da gledam u srijedu pa da se ne ispalim?
hvala unaprijed i niksicani ne ljutite se jer sam pozpuno u pravu
A dobro to je standardno![]()
ja se samo nadam da cemo nastavit sa ovako dobrom igrom,i idemo utakmicu po utakmicu![]()
Samo odrzavajte momci![]()
1908.
Posto mi je gatsbyy dao neg rep i pitao sledece
znaci li to da kad podgorica to isto rade u nk imaju kompleks od niksica ?
htio bih ga podsjetit protiv koga su igrali, dakle protiv petrovca, ne znam dje je tu pg sad bitna..... pa ako pri izlasku iz kapija kampa bus stoji i prolazi pored grupoe od 4 covjeka od nekih 60 godina nije lijepo u najmanju ruku.
Bice bolje. Pusti.
Slazem se.
Najtezi.
Slazem se.
CG Sport - Intervju,golovi,sporni trenutak (18/3/2013 ...radio televizija crne gore)
da nece mozda prenositi derbi sjutra ?
AJMO CRNA GORO !!!
Sto ce im? Svako koga to zanima ce to vidjet uzivo.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks