Ja što sam mjerio, mjerio!
Ispod 40
Od 40 do 55
Od 55 do 70
Od 70 do 85
Od 85 do 100
Od 100 do 115
Preko 115
:victorious: Fino sljedeći put metar, i da se ova misterija razriješi!
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Ja što sam mjerio, mjerio!
E i ja sam sa mjerenjem zavrsio![]()
ako imam 168cm i teska sam 65kg to bi trebalo da znaci da sam teza 10kg nego sto bi trebalo ili su nova pravila sad?
Meni pise za moju visinu i godine da mi je idealno 65, ja imam 62, a najljepse sam sebi izgledala sa 59. Slusacu sebe![]()
Me, myself and I
Imam 101, ali mi svi kazu da izgleda kao da imam manje i da ne gubim vise tezinu. Ali ogledalo je mjerilo, a ono kaze da tu ima jos posla![]()
+0.5kg, sada 51.5 Fali mi jos kilo. :victorious:
100. Mada bi imalo đe još koje da se rasporedi. Ali ne mora.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
Ja sam taman kako treba,knap.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
a ja kila ka' Dalmatinaca...
Sell the Vatican, Feed the World!
Kako da dobijem pantljicaru. Meni kaze da sam ozbiljno predebeo i da moram mrsat!
A crni ja, moram da se istopim kako znam i umijem !
moja pantljičara se neđe odselila
prećerala sam ovaj put![]()
63kg! :triumphant:
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
A koliko ti cojek ima kilah?![]()
Tu es mon héro!
Oko 85 valjda.![]()
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Kako djevojke ne umiju, to se za dva obroka nabaci![]()
Tu es mon héro!
Nije meni bio problem nabaciti, nego skinuti, mada nije ni to kad se zainatim. :victorious:
Oduvijek sam mogla da jedem šta hoću i u koje god doba dana i noći i uvijek sam imala idealnu liniju. Međutim, zadnjih par godina, ako nije što ostavih cigarete, sve mi se nekako prima i evo je došlo vrijeme da moram da se obuzdavam u jelu što je strašno teško jer sam veliki hedonista... Međutim, pronašla sam foru kako da i dalje uživam u hrani, a da imam super liniju - malo više kretanja i hula hopi naravno bez prejedanja uveče koje stalno praktikujem uz čo'jka zadnjih godina, i to više iz nekog meraka nego što sam stvarno gladna, jer prosto obožavamo da jedemo zajedno.
I biće da je to ustvari glavni krivac za te nepotrebne kilograme.
![]()
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
49Kakooooooo , jedem pice, burek, pite, palacinke svako vece, priganice. Fale mi 3 kila.
Ne izvodi! Bolje da ti fale 3 kila nego da imas viska.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
90... ja![]()
49 je nikoliko, to cu ti ja reci. Oljce, to se mora nagurati na minimum 55.
Tu es mon héro!
mENI JE IDEALNA 52 A PO TOME 65...Ipak je za zene 110, onda bi bilo 55 ali moja konstitucija najbolje izgleda sa 52, tako da ti je to relativno.
Last edited by Oljce; 16-09-13 at 12:29.
Oljce, samo bucaj slatko i sve u redu... Dobicesh na kilazi garantovano.. Ali ne jednu palachinku ili priganicu sa Nutelom, nego treba da se najedesh od toga da ne mozesh vishe disat..
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks