Ne znam zasto,ali ne mogu da nadjem ni jednu osobu koja je dodirnula srce metala.u stvari,niko nije rekao ono sto je trebalo reci:metal ima nesto sto nijedan pravac nema,metal ima MOC.metal nije stvoren da bi neki kreteni mlatili glavom uz pjesmu ili da bi se ispijao alkohol.prilikom pojave metala na povrsinu je izasla ogromna magija.e sada tu magiju mnogi nijesu prihvatili,pa zato (ja smatram) i ne vole ovu vrstu muzike.
iako postoje mnogi pravci,oni su svi u sustini isti,ista je poruka.mislim da ne moze svaki covjek slusati metal,jer ako neko ne moze da otkrije njegovu poruku koju on nosu u sebi onda je grijeh slusati i gubiti vrijeme
We could have changed the world, had you been here with me.Right now.
Held you in my arms. In my arms, my love
Jesus wept so man could live forever on earth. In peace
But my tears. They fall for you. Only you
Bookmarks