https://forum.cdm.me/showthread.php?...Alfa-romeo-147
Alfa na prodaju!
8C
Giulietta Sprint
33 Stradale
2600
GTA
Montreal
Spider
156
Brera
8C Competizione
Pa kad sam bio nije ga imao, jer nije kompjuter svaki isti, meni je Boxer Motor 1,4 .. a on ja mislim ima samo za Twin Spark, i mora orginal da se nabavi po sifri da bi se isprobao.
https://forum.cdm.me/showthread.php?...Alfa-romeo-147
Alfa na prodaju!
brzi... posto ti radi internet :P ocekujem poziv![]()
odlicna..super auto...svaka cast na izboruda te sluzi vrhunski
![]()
Aooo kakva ljepotica... Srećna bila i da služi dobro...![]()
#fakenews
aooo.jos crvena!
nema te zenske koja ti nece parce pizze dat![]()
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
Pazi joj felge mmmnek je sa srecom.
Svaka cast za ovu kupovinu Laki. Prelijep auto!
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
Hvala vam.Cim se vrijeme proljepsa bice jos slika.
vise detalja? oprema? godiste, i motor prije svega?![]()
ljepotica
U pitanju je motor 1.9jtd 150ks Q2,godiste 2008.
hahahahah, kako ga je izmalerisao![]()
hahahahaha umrijeh od smijeha kakve fore izbacaste, svaka cast!
a sto se tice ove lakijeve.... ako imate sa cim, slobodno mu na crtu stanite, da vidite kako pokvareni dizel ide, i nesto kratko da gledate ljepotu, dok vam se ne izgubi iza prve krivine![]()
Mmmmm.... :-)
Послато са ALCATEL ONE TOUCH 997 користећи Тапаток 2
Narucivanje i dostava stvari iz Srbije : http://goo.gl/wn4Ix
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks