Pošto se Prijeki nije javio, srećni dobitnik stola je vladod.
Izvinjavam se momku koji je javio na PM jer nema još pravo da postuje ovdje, ali pravila su pravila.
Pošto se Prijeki nije javio, srećni dobitnik stola je vladod.
Izvinjavam se momku koji je javio na PM jer nema još pravo da postuje ovdje, ali pravila su pravila.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks