Goozica i ja
![]()
Мајица по мјери
http://www.pik.ba/artikal/3648363/zenska-majica/
"A onda se setim da tamo
negde imam brata
preko granice ispisuje
nove zivotne stranice
A na ruci vise
nema brojanice
otudjio se od porodice
a kako ne bi i od rodbine
Nisam ga video
ni cuo ima 3-4 godine
reci, Milose
granice nisu nista drugo
do linija u atlasu
al' jesu stvarne onda kad idu
od srca ka srcu"
Last edited by jekash; 05-02-13 at 22:30.
"your ATTITUDE is more important than the TOOLS you use"
aman zašto otvaram sve što okačite?!
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
svidja mi se novi nick, a i volim kad me banuju s vremena na vrijeme... :/
ovo je vrhunac...
Peticija za dodjelu nacionalne penzije Miladinu Šobiću
http://www.cdm.me/kultura/peticija-z...iladinu-sobicu
ali stvarno.
Sell the Vatican, Feed the World!
koji sam ja meni...kreten
Pare, pare, pare...Mojoj dusi napacenoj fale samo pare...
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
ajmooooo razgibavaaaanjeeeeee
:dring:
Da sam zensko pomislio bih da sam trudan! Sve pojedoh!
Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!
*O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
(H. Hese, Sidarta)
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Obrisah FB profil... Uhhh, kakvo olakšanje.
I ja.. citava 4.dana za sad...inace nisam od 2007
Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2
jutro moze da vam pocne...ili ne pocne.
nothing comes from violence and nothing ever could
Ća je život vengo fantažija!
There are currently 18 users browsing this thread. (0 members and 18 guests)
Bookmarks