Jes ali on kad ogladni se samojede a ti moraš da ustaneš i spremiš nešto.
**** ga, život nije fer.
Jes ali on kad ogladni se samojede a ti moraš da ustaneš i spremiš nešto.
**** ga, život nije fer.
Bijo si poziw koi se neodbija
Zivot je *****.
Sad sam gladan, a nisam samojed.
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
Što još nijedna nije dala
Last edited by Beli vuk; 05-02-13 at 09:46.
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
ovo o cemu razmisljam...
volim kad vidim muvanje po forumu.
Ludilom maskiram dosadu
Saletanje na ulici sa najljepsim retroaktivnim vijestima.
Nastavice se.
))
Ono kad znaš da zub koji te mučio dva dana i nije ti dao da spavaš to više neće da radi!![]()
Isto tako, kad dođe kraj mukama PMS-a pa si ponovo u svojoj koži.Uh, ljepote ove. :barbershop_quartet_
![]()
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
i plus si zadovoljna sto radis puno![]()
Me, myself and I
Jes.![]()
Kad radim ono što volim i sanjam od malena, ne bunim se.
Tako da me to BAŠ čini srećnom.
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Ono kad sam nervozan oko faxa pa odem u teretanu I ispraznim se))
Vozacka dozvola![]()
peeeetaaaaaak!
suuubooootaaa!
stevann, puppy & cpu!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kako sam se naaajeeelaaaa! drugarica i ja spremale večeru! orgazam!
Vikend, da se pocine od profesora malo
'činke.![]()
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Snijeg.
Kao da sam u sred nekog ruskog grada![]()
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks