Page 6 of 1256 FirstFirst ... 234567891016561065061006 ... LastLast
Results 126 to 150 of 31396

Thread: Pitanja?!? O svemu i svačemu

  1. #126
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    jel ovo nešto ironično??
    Ne ne.
    Nije mi tvoje viđenje ni palo na pamet.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  2. #127
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Zna li neko broj biblioteke ''R. Ljumović''? Ovaj broj s njihovog sajta je neaktivan. Još bolje, zna li neko da li članarine važe godinu dana od trenutka učlanjivanja ili članarina važi za kalendarsku godinu? Jesu li se oni vratili u zgradu kod Opštine?
    Last edited by DzekOfAllTrades; 24-12-12 at 15:45.

  3. #128
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,668
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Gdje je Mr sparco?

    Hvala Lepo

  4. #129
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,123
    Thanks Thanks Given 
    578
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    388 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzekOfAllTrades View Post
    Još bolje, zna li neko da li članarine važe godinu dana od trenutka učlanjivanja ili članarina važi za kalendarsku godinu?
    Ovo drugo. 5 eura je godišnja članarina.
    Jesu li se oni vratili u zgradu kod Opštine?
    Jesu.
    In vino veritas

  5. #130
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Ne udara, naravno. Ali on kad skine uniformu, nije vise sluzbeno lice, vec obican gradjanin, kome se recimo zamjerio ili prebio nekoga na mrtvo ime dok je bio pod zastitom uniforme. I sto ce to nekome da strijepi kad skine uniformu, i da gleda preko ramena i da ne smije mirno prosetat' gradom? (A uvijek ima ludaka koji nemaju sto da izgube pa spremni na sve, ili npr da tebi neko prebroji bubrege a zgrijesio nista nisi... ne shvati pogresno, navodim primjer samo )

    Ae pošteno mi reci, ima li išta ljepše no kad nekog klošara prebiješ na mrtvo ime... Staviš mu lisice na ruke, da ne može da se brani naravno, i onda po njemu ka po pranju. Po bubrega (da se ne poznaje), po stomaku, pa mu pališ šamare, pa službenom palicom (popularni pendrek), olešiš ga brate...
    A kad te kontrola pita što su mu zubi slomljeni i što mu je oko zatvoreno, prosto objasniš da se udario na kvaku/pao niz stepenice i sl
    Ima li išta ljepše od toga (od samog pisanja sam dobio erekciju)...??

    Najbolja stvar na svijet je kad radiš posao koji voliš (među nama, ja sam dosta neiživljen i mnogo volim da bijem)... A što će bit danas 20 godina kad se skine uniforma, otom potom...

    Nego, od 5000 službenika Uprave policije, nema nikoga na forum...???

  6. #131
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Koja je fora kad neki prodavac stavi oglas pise cijenu npr 7000 i navede za ozbiljne kupce moze se korigovat cijena.Sto se ne stavi odmah ta cijena i za ozbiljnog i za neozbiljnog.

  7. #132
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    367
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ae pošteno mi reci, ima li išta ljepše no kad nekog klošara prebiješ na mrtvo ime... Staviš mu lisice na ruke, da ne može da se brani naravno, i onda po njemu ka po pranju. Po bubrega (da se ne poznaje), po stomaku, pa mu pališ šamare, pa službenom palicom (popularni pendrek), olešiš ga brate...
    A kad te kontrola pita što su mu zubi slomljeni i što mu je oko zatvoreno, prosto objasniš da se udario na kvaku/pao niz stepenice i sl
    Ima li išta ljepše od toga (od samog pisanja sam dobio erekciju)...??

    Najbolja stvar na svijet je kad radiš posao koji voliš (među nama, ja sam dosta neiživljen i mnogo volim da bijem)... A što će bit danas 20 godina kad se skine uniforma, otom potom...

    Nego, od 5000 službenika Uprave policije, nema nikoga na forum...???
    e stvarno ljepota

  8. #133
    Join Date
    May 2010
    Location
    Podgorica, Old airport!
    Posts
    1,330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Koja je fora kad neki prodavac stavi oglas pise cijenu npr 7000 i navede za ozbiljne kupce moze se korigovat cijena.Sto se ne stavi odmah ta cijena i za ozbiljnog i za neozbiljnog.
    E ovo ni meni nikad nije jasno bilo.. Kad mi stave za ozbiljne kupce dogovor, kao da ima veze oli prodat ozbiljnom ili "neozbiljnom" kupcu nesto!

  9. #134
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Sad se postavlja pitanje kako uopste izgleda ozbiljan a kako neozbiljan kupac?

  10. #135
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ae pošteno mi reci, ima li išta ljepše no kad nekog klošara prebiješ na mrtvo ime... Staviš mu lisice na ruke, da ne može da se brani naravno, i onda po njemu ka po pranju. Po bubrega (da se ne poznaje), po stomaku, pa mu pališ šamare, pa službenom palicom (popularni pendrek), olešiš ga brate...
    A kad te kontrola pita što su mu zubi slomljeni i što mu je oko zatvoreno, prosto objasniš da se udario na kvaku/pao niz stepenice i sl
    Ima li išta ljepše od toga (od samog pisanja sam dobio erekciju)...??

    Najbolja stvar na svijet je kad radiš posao koji voliš (među nama, ja sam dosta neiživljen i mnogo volim da bijem)... A što će bit danas 20 godina kad se skine uniforma, otom potom...

    Nego, od 5000 službenika Uprave policije, nema nikoga na forum...???
    Pale li se na tebe ženke kad si takav alfa mužijak ?

  11. #136
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo da vam odgovorim za plate policajaca, obican policajac prima oko 320 eura bez nocnih i bilo kakvih dodataka, sa dodacima oko 400, inspektrima zavisi, inspektora ima raznih pa im tako i plata zavisi od toga, znaci od oko 350 pa nadalje (opet bez dodataka).
    Za vojnike ne znam.

  12. #137
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ae pošteno mi reci, ima li išta ljepše no kad nekog klošara prebiješ na mrtvo ime... Staviš mu lisice na ruke, da ne može da se brani naravno, i onda po njemu ka po pranju. Po bubrega (da se ne poznaje), po stomaku, pa mu pališ šamare, pa službenom palicom (popularni pendrek), olešiš ga brate...
    A kad te kontrola pita što su mu zubi slomljeni i što mu je oko zatvoreno, prosto objasniš da se udario na kvaku/pao niz stepenice i sl
    Ima li išta ljepše od toga (od samog pisanja sam dobio erekciju)...??

    Najbolja stvar na svijet je kad radiš posao koji voliš (među nama, ja sam dosta neiživljen i mnogo volim da bijem)... A što će bit danas 20 godina kad se skine uniforma, otom potom...

    Nego, od 5000 službenika Uprave policije, nema nikoga na forum...???

    Ajde da podjem od pitanja... mora da se salis za sve ovo sto si ispisao???

  13. #138
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Disraeli Gears View Post
    Pale li se na tebe ženke kad si takav alfa mužijak ?
    Ja sam mislio da će ono ostati između mene i brata Dušana, ali nema veze...

    Čuš pale li se, ada no što no se pale... A tek kad krenem njih da bijem, tek onda polude za mnom...
    Moj ti je savjet, čim ti đevojka/žena počne da gunđa i da prigovara, ubi Boga u nju... Ali bukvalno, oleši je... Vjeruj mi, kolko je sjutra biće do uši zaljubljena u tebe...
    I to ti svaka ženka obožava, pušti priče ovih „finih“ curica, sve one vole kad ih biješ, to im je u prirodi...

    Quote Originally Posted by Tynna View Post
    Evo da vam odgovorim za plate policajaca, obican policajac prima oko 320 eura bez nocnih i bilo kakvih dodataka, sa dodacima oko 400, inspektrima zavisi, inspektora ima raznih pa im tako i plata zavisi od toga, znaci od oko 350 pa nadalje (opet bez dodataka).
    Za vojnike ne znam.
    A znam da ih ima raznih, ali navedi plate makar za neke od njih... Evo ja već napisah, momak 30 godina, inspektor za privredni kriminal, plata mu je 600 eura, a nešto ne vjerujem da on ima neke dodatke i dežurstva...
    Onda, nelogično mi je da je plata inspektoru neznatno veća nego „običnom“ policajcu...

    I mene posebno zanimaju ovi inspektori što puno biju, nešto me ne privlači kacelarija i tako to... Kolko oni primaju...??

  14. #139
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj iz Privrednog mozda ima prekovremene a mozda mu je i to plata sa dnevnicama (za sluzbena putovanja), u svakom slucaju ima vjerovatno preko 10 godina staza, sad mozemo da nagadjamo do sjutra.
    Na pitanje: "Kolika je plata inspektorima koji biju" stvarno ne znam odgovor.

  15. #140
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,668
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Agresija samo izaziva agresiju.. Ako ne postoje zakonske mogucnosti za sankcionisanje, te batine stvarno nemaju pozitivan efekat ni u jednom smislu. U Swiss se desio jedan uzasan "revans" zbog kako rekose batina i od tada debelo se misli o akcijama prema bilo kome. Ne znam da li je taj slucaj poznat CG javnosti, ali u Svajcarskoj jeste ostavio uzasan i utisak nemoci. Elem (po medijskim izvorima), jedan od policajaca je valjda prebio nekog stranca i taj stranac mu je poslao Cecena (placenika) da mu se osveti. Saznao sve o njemu.. ali poslo je najgorem putu jer policajac nije bio u kuci. Trudna supruga je masakrirana na najbizarniji nacin itd..
    Sta se dalje desavalo totalno je irelevantno jer se nista nije moglo vratiti i ispraviti. Svakakvih ludaka sa bilo koje strane.
    Nije nimalo lak posao policajcima, jer imaju posla sa &^#$, rizikuju sopstvene zivote za sistem, i zato im po mom misljenju treba omoguciti vecu zaradu, vise cestih odmora, ali i rigorozne testove za tu poslovnu poziciju koja je nevjerovatno odgovorna.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 25-12-12 at 09:33.

  16. #141
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad navodim literaturu, tj kad oću da navedem knjigu sa tri autora i jednim urednikom u bibliografiju, šta stavljam? Oću li samo tog urednika ili ovo troje? :dejection:
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  17. #142
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,038
    Thanks Thanks Given 
    4,955
    Thanks Thanks Received 
    8,910
    Thanked in
    4,302 Posts

    Default

    3 autora, ako mene pitaŠ

  18. #143
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu da nađem materijal sa svim tim pravilima, zaboravila sam kako to sve ide... A biće da je tako, tj. tako ću ga staviti pa neka me isprave ako nije.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  19. #144
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,038
    Thanks Thanks Given 
    4,955
    Thanks Thanks Received 
    8,910
    Thanked in
    4,302 Posts

    Default

    tako ti jes, tako mi urednika, ako ćeš urednika, onda stavi sve brate i lektora i tetkice

  20. #145
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A naiđoh neđe po netu da je stavljen urednik umjesto autora pa me zbuni... A i više mi je mozak stao, buljim u ovo od jutros...
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  21. #146
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,038
    Thanks Thanks Given 
    4,955
    Thanks Thanks Received 
    8,910
    Thanked in
    4,302 Posts

    Default

    a to te razumijem ako ti ko kaže suprotno, pitaj ti idu li onu u knjižaru da traže knjigu od autora ili urednika?

  22. #147
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Urednik se ne navodi, potpuno je nelogicno.

  23. #148
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,957
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaR10 View Post
    Drug je trebao da ide na brod i znam da je nesto polagao 2-3 mjeseca, sad sta ne znam, a to je u Kotor zavrsavao. On valjda planira da ide na ono prekookeansko putovanje i znam da je jos nesto radio ali ne znam sta. Zavisi hoces li na teretni ili putnicki, ima i u tome fora.
    Quote Originally Posted by Orgullo View Post
    Ako se ne varam, polazu se 2-3 mjeseca brevete, ispiti se placaju..Sredjuju se dozvole i onda ti treba veza da te ubaci na brod...
    Naravno to su neki osnovni poslovi na brodu, ali je i to fino placeno
    potpuno sam zaboravio na ovu temu...zanima me teretni brod...u svakom slucaju o ovome cu da mislim negdje pocetkom nove godine januar/februar boze zdravlja

  24. #149
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,220
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Na teretnjaka ces se najvise namuciti, a najmanje zaraditi.
    Ali se najlaske upada.

  25. #150
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,957
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo View Post
    Na teretnjaka ces se najvise namuciti, a najmanje zaraditi.
    Ali se najlaske upada.
    preko druga cu se ja ubaciti koji je isto na teretni brod...600 eura mjesecno godinu dana(msc rossela)...jos malo boze zdravlja treba da se vrne...a posao koji obavlja tamo...nista lakse-KONOBAR

Page 6 of 1256 FirstFirst ... 234567891016561065061006 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (1 members and 9 guests)

  1. SpellStealer

Similar Threads

  1. O svemu i svacemu
    By etranaz in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-12, 22:54
  2. Pitanja:)
    By mistery in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 27-08-09, 18:21
  3. o svemu-bar
    By Jin in forum Primorski
    Replies: 16
    Last Post: 22-01-07, 13:35
  4. Dva pitanja
    By hercules in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 10-02-05, 23:46
  5. Dje smo mi u svemu ovome...
    By Dragone in forum Sve i svašta
    Replies: 25
    Last Post: 25-12-04, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •